Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
WARSZTAT WOKALNY

Zapraszamy na autorski WARSZTAT WOKALNY Małgorzaty Szczerbowskiejw sobotę i niedzielę 23-24 lutego 2013 r. Zajęcia od godz. 12.00 do 18.30 (z półgodzinną przerwą).

Nie zawsze umiemy dobrać odpowiednie słowa, aby opisać siebie i to, co czujemy oraz komunikatywnie przekazać to innym, zawsze jednak uda się znaleźć fragment muzyczny, który spowoduje, że podrywamy się z krzesła i zaczynamy tańczyć lub śpiewać! Muzyka bliska jest ludziom w różnym wieku, wyznawcom różnych religii, osobom wybitnie w tej dziedzinie wykształconym i amatorom. Muzyka porusza, pokonuje granice, otwiera nowe przestrzenie. Wszyscy kochamy muzykę i chociaż większość z nas poprzestaje na jej słuchaniu to każdy ma w sobie potencjał, wystarczający, aby stać się twórcą. Jeśli tworzysz, a nie tylko słuchasz, jeśli uczestniczysz w muzyce aktywnie, a nie tylko pasywnie, jeśli nie tylko odbierasz, ale przede wszystkim decydujesz się dawać - muzyka może odmienić twoje życie. Głos to jeden z najwrażliwszych instrumentów świata a dla mnie najbardziej mistyczny element naszego istnienia, pochodzi z ciała a jest najwierniejszym odbiciem duszy, od urodzenia aż do chwili odejścia. Śpiewanie budzi ciało i prowokuje umysł. Jest szansą, by pełniej siebie wyrażać a innych współ-odczuwać. Od śmiechu aż po płacz!

W programie warsztatu:

  • relaksacja i oddychanie
  • emisja i higiena głosu
  • kształcenia słuchu
  • praca z rytmem
  • śpiewanie pieśni jedno- i/ lub wielogłosowych
  • improwizacje głosowe

Wspólne śpiewanie to szansa na wyrażanie tego, czego na co dzień głośno wyrażać nie wypada. To okazja by po-krzyczeć ciałem, po-gadać rytmem i po-zaklinać dźwiękiem. Pracujemy w oparciu o przepiękne polifonie z różnych zakamarków świata, elementy body percussion i beatboxu, użytkową instrumentację oraz autorskie kompozycje, aranżacje i teksty. Na zajęciach ćwiczymy w miękkim obuwiu lub po prostu na boso i w swobodnym treningowym ubraniu.

Zajęcia odbywają się w ROZWIJALNI, Wrocław, ul. Chełmońskiego 30

Koszt: 200 zł

Na zgłoszenia czekamy do środy 20 lutego 2013r.!

Kontakt: szczerbosia@boto.art.pl, tel.604-162-644

Rezerwacja miejsca po dokonaniu wpłaty na konto:

Fundacja Teatru Boto,
81 -743 Sopot,
ul. 3-go Maja 55B/1

nr konta: 38 1140 2017 0000 4002 1198 7130

Tytułem: warsztaty wokalne

 

Wszystkie zdjęcia - fot. Marek Grotowski 


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto