Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

SPOTKANIE Z ŻYWIOŁAMI

Jeśli tęsknisz za kontaktem z przyrodą, to możesz wybrać się spacerkiem do ROZWIJALNI w środę 25 kwietnia 2012 r. Od godz 18.00 do 21.00 proponujemy warsztat SPOTKANIE Z ŻYWIOŁAMI. Poprowadzi go Petra Spichał - terapeutka Gestalt. Warsztat jest zachętą, by zbliżyć się do natury i wejść w kontakt z różnymi żywiołami, poczuć je, poddać się im - i w ten sposób odnaleźć swój własny żywioł, rozbudzić go w sobie...

Życie w mieście, praca w firmie, korporacji, nadmiar obowiązków, stres - to wszystko sprawia, że nasza zmysłowość, żywiołowość zostaje stłumiona, zastąpiona przez pośpiech, nerwowość, powierzchowność... Tracimy kontakt z własnymi odczuciami, często działamy mechanicznie, popychani różnymi koniecznościami. Wtłoczeni w taki schemat życia, tracimy jego smak...

Podczas tego warsztatu będą okazje, żeby na różne sposoby doświadczyć mocy sił natury, obserwując je na zwenątrz, a także... odnajdując je w sobie. To pozwoli nam na nowo zbliżyć się do swej żywiołowości, do swych naturalnych mocy, poczuć się częścią Natury, a dzięki temu odzyskać utraconą witalność i na nowo poczuć w sobie zmysłową radość życia.

Aby wziąć udział w warsztacie, wystarczy otwartość, chęć doświadczenia czegoś, co może dodać świeżości naszemu życiu... Zapraszamy serdecznie.

Odpłatność - 60 zł od osoby. Wymagane wcześniejsze zgłoszenie: telefoniczne (71 348 60 30) lub mailowe (info@rozwijalnia.pl) - z podaniem numeru telefonu kontaktowego. Prosimy o przedpłatę na konto ROZWIJALNI i zabranie ze sobą dowodu wpłaty.

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30
 
nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem: SPOTKANIE Z ŻYWIOŁAMI - warsztat + imię i nazwisko uczestnika.

Petra Spichał o sobie i nie tylko:

fot. Dariusz Adamowicz

Jestem absolwentką Szkoły Counsellingu Gestalt Olgi i Adama Hallerów w Krakowie, posiadam dyplom specjalisty w tej dziedzinie.

Dotąd prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego w Krakowie, w Centrum Gestaltu oraz we Wrocławiu, w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji. Obecnie współpracuję z takimi ośrodkami rozwoju osobistego, jak ROZWIJALNIA i Arli Angels we Wrocławiu, i tam prowadzę swoje warsztaty.

Prowadzę też terapie indywidualne.

Interesuję się także astrologią i różnego rodzaju działaniami twórczymi, tworzeniem mandali, i sposobem w jaki można te dziedziny wykorzystać w pracy nad własnym rozwojem.

Inspiracje do rozwoju osobistego czerpię z najbliższych relacji, które stanowią dla mnie nieustający warsztat pracy nad sobą.

Na co dzień jestem domatorką, choć lubię też podróżować, zwłaszcza do miejsc gdzie jest dużo słońca.

Uwielbiam kontakt z naturą. Jestem przekonana, że taki kontakt zbliża nas bardzo do samych siebie, do prawdy o sobie. Wyzwala nasze naturalne moce i uzdrawia zagmatwaną psychikę.

Moje motto:

Droga do rozwoju każdego człowieka jest inna, każdy ma inne wyzwania przed sobą, inne cele do spełnienia, inne potrzeby, dążenia, ograniczenia...  Każdy wie najlepiej, co ma do zrobienia w życiu.

Jednak czasem plączemy się w złożoności własnej natury, w sprzeczności różnych pragnień i emocji - i jak się w tym odnalezć?

Nie proponuję gotowych rozwiązań, lecz raczej możliwość doświadczenia, poeksperymentowania i ostatecznie uświadomienia sobie, czego w tym momencie mogę potrzebować, by osiągnąć stan spełnienia, harmonii w życiu...

Wychodzę z założenia, że człowiek jest sam w stanie znaleźć rozwiązanie swoich problemów, o ile do nich dotrze, uświadomi sobie ich istotę. To podstawa, by coś w swym życiu zmienić. Uświadomienie, nie tylko teoretyczne, w głowie, lecz wynikające z osobistego doświadczenia:  uświadomienie sobie własnych lęków, pragnień, uwarunkowań, odczuć, swych mocnych i słabych stron itd.

To co w nas nieuświadomione, ma moc nad naszym życiem, uświadomione staje się narzędziem naszego rozwoju....

Uświadomienie sobie, jaki jestem, to pierwszy krok na drodze ku temu jaki chciałbym być....

Warsztaty Gestalt stwarzają okazję do tego, by w kontakcie z grupą przyjrzeć się własnym odczuciom, pragnieniom, obawom i wewnętrznym sprzecznościom, stać się bardziej świadomym swych potrzeb i uwarunkowań, a dzięki temu skuteczniej rozwiązywać swoje problemy i pełniej wykorzystywać swój życiowy potencjał. 


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto