Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

ODKRYĆ SIEBIE W SZTUCE - 5-dniowy warsztat

  • Jesteś kobietą powyżej 20 roku życia?
  • Szukasz swojej drogi w życiu, stoisz przed ważnymi wyborami, czujesz, że chciałabyś coś zmienić w swoim życiu lub sama się zmieniasz?
  • Chcesz w sposób wolny i nieskrępowany doświadczać swojego głosu, fizyczności i emocji, by zyskać większą świadomość siebie i swoich odczuć?
  • Chcesz sprawdzić siebie w różnych rolach: pozwolić sobie na krzyk i tupnięcie nogą, a może na okazanie słabości i łez, czy też na swobodne wyrażanie radości i entuzjazmu?
  • Chcesz doświadczać radości i przyjemności z ruchu, odczuwania emocji, działania?
  • Chcesz zyskać czas, by przyjrzeć się sobie, swoim pragnieniom i ograniczeniom?
  • Chcesz przebywać z innymi kobietami i tworzyć z nimi zespół?

Ten warsztat jest dla Ciebie!

Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie, podczas którego będziemy wykorzystywać elementy treningu aktorskiego na rzecz osobistego rozwoju, wzrostu świadomości siebie i swojego ciała, zwiększenia rozumienia własnych i cudzych emocji. Odkryjemy, co może nam pomóc w walce ze stresem, będziemy eksperymentować z różnymi rolami i działaniami, na które być może nie mamy na co dzień odwagi… Poza tym będziemy wspólnie ruszać się, tańczyć, bawić się w teatr, improwizować i spędzać czas w życzliwym, kobiecym gronie.

O prowadzącej:

PAMELA PŁACHTIJ jest absolwentką aktorstwa dramatycznego Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu (dawniej PWST) oraz absolwentką psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako aktorka współpracuje z Teatrem Ad Spectatores we Wrocławiu, pracuje na planie filmowym i teatralnym. Od 2012 roku prowadzi warsztaty z pogranicza psychoedukacji i aktorstwa dla różnych grup wiekowych: od trzyletnich przedszkolaków po grupy teatralne dla seniorek. Pracowała również z młodzieżą, osobami doświadczającymi choroby psychicznej i studentami psychologii. Podczas warsztatów stara się używać aktorstwa na rzecz rozwoju emocjonalnego i społecznego uczestników, a także zachęcać ich do wplatania elementów swoich historii, uczuć, myśli podczas działań teatralnych.

KIEDY:

3-7 lipca 2018r. (5 dni - od wtorku do soboty):

  • wtorek-piątek od godz. 18.00 do 22.00;
  • sobota od 9.00 do 13.00 , godzinna przerwa i od 14.00 do 18.00 (ewentualnie, jeśli taka będzie wola grupy, blok zajęć zaplanowany w sobotę od 14.00 do 18.00 może zostać zrealizowany w niedzielę od 9.00 do 13.00).

GDZIE:

ROZWIJALNIA - Dom Twórczego Życia
Wrocław, ul. Chełmońskiego 30

Mapka i wskazówki, jak trafić - na www.rozwijalnia.pl, u dołu strony głównej.

INWESTYCJA:

350 zł od osoby  (za 24 godziny warsztatu)

Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc i przedpłata najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem warsztatu tj. do 28 czerwca 2018r.

Wpłaty prosimy wnosić na konto:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska
ul. Chełmońskiego 30, 51-630 Wrocław

nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem:  Warsztat ODKRYĆ SIEBIE W SZTUCE + imię i nazwisko uczestniczki

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:

tel. (71) 348-60-30

info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego).

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto