Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

W ZWIĄZKU Z MIŁOŚCIĄ, CZYLI KOBIETA W RELACJI

Wszyscy chcemy kochać i być kochani, ale coraz częściej nie wiemy jak to zrobić.
                                                                           (Aleksander Zioło – socjolog)

Najważniejszym doświadczeniem bycia we dwoje jest miłość. Nie zawsze jednak nasze historie miłosne są usłane różami. Zdarza się, że - mimo chęci i starań - wciąż pozostajemy samotni albo tkwimy w relacjach, które nas unieszczęśliwiają i rujnują nasze poczucie wartości. Nasze starania nie dają rezultatów. Nie potrafimy zawalczyć albo ciągle walczymy. Trudno nam odnaleźć własną drogę ku szczęściu.

Jeśli jesteś w takiej sytuacji, to zapraszamy na warsztaty rozwoju osobistego pt. W ZWIĄZKU Z MIŁOŚCIĄ, CZYLI KOBIETA W RELACJI, które poprowadzi Kamila Talowska. Będzie to cykl 6 spotkań, co tydzień, we wtorki od 18.00 do 21.00. Potrwa od 15 października 2013 r. do 19 listopada 2013 r.

Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, proponujemy uczestnictwo w pierwszym warsztacie cyklu 15 października 2013 r.  od godz. 18.00 do 21.00 (za 60 zł od osoby) i dopiero po nim podjęcie decyzji o uczestnictwie w dalszych 5 warsztatach tego cyklu (w cenie 5X60=300 zł). W obu przypadkach o rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń i przedpłat - zobacz niżej.

Zasługujesz na dobre życie, jak każdy człowiek. Wszystko, czego potrzebujesz - posiadasz. Chcemy jedynie pomóc Ci skorzystać z własnych doświadczeń, zobaczyć je inaczej, wydobyć z nich to, co dobre i użyteczne. Dzięki nowemu spojrzeniu możesz odkryć albo po prostu dostrzec wyraźniej to, co masz innym do zaoferowania (z pewnością posiadasz spory potencjał!).

W atmosferze pełnej szacunku i poufności chcemy umożliwić Ci ważną podróż w głąb samej siebie, do krainy własnych przeżyć i emocji. Posłużą temu rozmowy w grupie osób borykających się z podobnymi dylematami, odpowiednio dobrane ćwiczenia, chwile refleksji, dyskusje...

Nawet niełatwe doświadczenia można przekuć w wewnętrzną siłę. Warto rozwinąć umiejętności, które pomogą lepiej, radośniej żyć i przyciągać ludzi, z którymi przyjemnie jest być i razem tworzyć dobre relacje, związki na miarę wspólnych pragnień.

Z uwagi na ograniczoną wielkość grupy (do 10 osób), wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsc potwierdzona przedpłatą. 
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

Konto bankowe:
ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
51-630 Wrocław,
ul. Chełmońskiego 30 
nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem: W ZWIĄZKU Z MIŁOŚCIĄ - warsztaty + imię i nazwisko uczestniczki.

O prowadzącej:

Kamila Talowska – psycholog i psychoterapeutka w trakcie zdobywania certyfikatu w WTTS. Szkoli się w psychoterapii indywidualnej i rodzin. Jej praca podlega regularnej superwizji. Doświadczenie zdobywała na stażu w Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. W Stowarzyszeniu „Curatus” prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej, zmierzające do ich aktywizacji w wybranych obszarach funkcjonowania społecznego. Była współautorką oraz współprowadzącą warsztaty dla kobiet na temat budowania dobrych relacji w związku partnerskim. Aktualnie poszerza doświadczenia zawodowe w Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed”, pracując w zespole terapeutycznym Poradni Terapii Rodzin.

Fot. Rafał Talowski


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto