Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

TANIEC – RUCH – ODDECH – GŁOS

Zapraszamy na autorski warsztat tańca z elementami choreoterapii pt. TANIEC – RUCH – ODDECH – GŁOS, który poprowadzi w ROZWIJALNI, jak co miesiąc, Marta Grabowska, certyfikowana choreoterapeutka. Podaruj sobie czas w piątek 11 listopada 2011 r (święto!) od godz. 11.00 do 14.00.

Wspólnie będziemy doświadczać, jak cudownie przepływa przez nasze całe ciała oddech, niosąc ze sobą energię. To ta energia pobudza nas lub przeciwnie – wycisza, uspokaja.

Doświadczymy rytmu oddechu    rozszerzania się i kurczenia – rytmu , który poniesie nas w tańcu i pozwoli nam unieść się wysoko i opaść miękko na ziemię.

Gdy poruszamy się w tańcu, oddech jest częścią nas, ma bezpośredni wpływ na grację i naturalność  ruchów. Dołączenie do tego głosu okazuje się uwalniające, niesie, pozwala pełniej wyrazić się w ruchu. Ukoronowaniem, czasami delikatnym zaznaczeniem całości jest właśnie głos. Dla mnie jest kropką nad „i”.

Zatem przyjdź i pozwól aby to się działo, pozwól sobie na swobodny i naturalny oddech, nie tylko w tańcu, ale też w życiu. Odetchnij pełną piersią.

Abyś czuła się dobrze, zadbaj o wygodny strój (np. getry, luźne spodnie), ciepłe skarpety lub baletki. Uwolnij stopy z ryzów obuwia, jego ucisku i sztywności.

Obok sali jest wygodna przebieralnia. Karimaty dostarczymy, Ty możesz zabrać kocyk i wodę do picia.

Przyjdź, nie zważając na swoje umiejętności taneczne (lub ich brak), wiek (byleby mieścił się w przedziale 15 - 100 lat) ani figurę. Zasługujesz na relaks i doenergetyzowanie!

Odpłatność – 40 zł od osoby.

Prosimy o rezerwowanie miejsc i przedpłatę na konto.

Zgłoszenia przyjmujemy telefoniczne pod numerem (0-71) 348-60-30 oraz pocztą elektroniczną pod adresem info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie telefonu kontaktowego). 

Konto bankowe: ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: Warsztat choreoterapii + imiona i nazwiska uczestników.

Marta Grabowska o sobie:

Jestem pedagogiem i terapeutką. Kocham tańczyć. W tańcu spotykam się ze sobą. Ale także z innymi ludźmi, ze światem. Tańczę z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi, seniorami. Ukończyłam szereg certyfikowanych kursów i szkoleń, m.in. jestem instruktorką metody „Improwizacja tańca i symbolika ciała” doktora D.Kapperta. Przeszłam proces certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu Choreoterapii przy Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu i jestem certyfikowaną choreoterapeutką - terapeutką tańcem.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto