Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

ROZTAŃCZONA WIOSNĄ, WIOSNĄ W MOIM CIELE

Powiew delikatnego wietrzyka,

ciepły promień słońca padający na czubek Twego nosa,

zapach ziemi, która budzi się do życia -

TO WIOSNA !!!

Poczuj wiosenne poruszenie w swoim ciele,

obudź siły, które w nim drzemią,

odetchnij pełną piersią.

Przyszedł czas, aby soki życia,

jakie płyną w Twoim wnętrzu, poruszyły je,

aby Twoje ciało – jak pączek wiosennego kwiatu –

wyciągnęło się do słońca i czerpało...

OBUDŹ SIĘ Z ZIMOWEGO LETARGU, NIECH TWOJE CIAŁO TAŃCZY, ŚPIEWA, KOCHA W WIOSENNYM SŁOŃCU!

Mamy dla Ciebie warsztat ROZTAŃCZONA WIOSNĄ, WIOSNĄ W MOIM CIELE. To będzie warsztat tańca, pracy z ciałem, z elementami choreoterapii. Poprowadzi go Marta Grabowska 16 kwietnia 2011 r. od godz. 16.30 do 19.30.

Nieważne, czy byłaś wcześniej na takim warsztacie (w ROZWIJALNI odbywa się zazwyczaj przynajmniej jeden miesięcznie) - zawsze jest dobry moment, żeby skorzystać z tego wypróbowanego sposobu na uzyskanie lepszego kontaktu ze sobą i na poprawę samopoczucia.

Przyjdź, nie zważając na swoje umiejętności taneczne (lub ich brak), wiek (byleby mieścił się w przedziale 15 - 100 lat) ani figurę. Każdy Twój ruch, jaki by nie był, jest właściwy, bo jest Twoim ruchem, wyraża Ciebie. Nikt tego nie ocenia i nie poprawia. Jedynie zachęca, dostarcza inspiracji w postaci muzyki, obrazów.

Zostaw za sobą codzienną bieganinę, stresy i kłopoty. Pozwól sobie na spontaniczność. Oddaj się we władanie pięknej muzyki, niechaj ona Cię wypełni i poprowadzi. To czas tylko dla Ciebie – czas relaksu, który napełni Cię dobrą energią i doda oczom blasku.

Abyś czuła się dobrze, zadbaj o wygodny strój (np. getry, luźne spodnie), ciepłe skarpety lub baletki. Obok sali jest wygodna przebieralnia. Karimaty dostarczymy, Ty możesz zabrać kocyk i wodę do picia.

Odpłatność – 40 zł, gdy przyjdziesz w pojedynkę lub 2x30 zł, gdy przyjdziesz z kimś (partnerem, koleżanką, mamą, nastoletnią córką).

Prosimy o rezerwowanie miejsc i przedpłatę na konto.

Zgłoszenia przyjmujemy telefoniczne pod numerem (0-71) 348-60-30 oraz pocztą elektroniczną pod adresem info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie telefonu kontaktowego). 

Konto bankowe: ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: Warsztat choreoterapii + imiona i nazwiska uczestników.

Marta Grabowska o sobie:

Jestem pedagogiem i terapeutką. Kocham tańczyć. W tańcu spotykam się ze sobą. Ale także z innymi ludźmi, ze światem. Tańczę z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi, seniorami. Ukończyłam szereg certyfikowanych kursów i szkoleń, m.in. jestem instruktorką metody „Improwizacja tańca i symbolika ciała” doktora D.Kapperta. Przeszłam proces certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu Choreoterapii przy Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu i oczekuję na zostanie certyfikowaną choreoterapeutką - terapeutką tańcem.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto