Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

DREAMING TREE - PRACA ZE SNAMI

DREAMING TREE to zajęcia praktyczne na temat Śnienia - nowość w ofercie ROZWIJALNI. Proponujemy 2-godzinne spotkania w grupie zainteresowanych raz na dwa tygodnie. Poprowadzi je Agnieszka Wikło.

Czym jest Śnienie? To nie tylko język podświadomości, ale i możliwość kontaktu z wyższą Jaźnią. To dla niektórych z nas najlepszy sposób kontaktu z samym sobą. To czasem stan, który trudno nazwać snem. To niekiedy świat pełen symboli, a czasem bardzo realny i dosłowny. To wycieczka, która może prowadzić w przeszłość lub przyszłość. To przestrzeń, w której można działać, uczyć się i doświadczać. To - w niektórych przypadkach - źródło bardzo silnych emocji, zarówno miłych, jak i tych bardzo niekomfortowych. To wrota, które czasem otwierają się codziennie, a kiedy indziej bywają zamknięte przez lata. To zaproszenie do podróży.

W kulturach całego świata znajdujemy potwierdzenia, że nasi przodkowie szanowali sny. W różnych kręgach kulturowych stosowano własne sposoby ich interpretowania: czy to poprzez omawianie ich na forum rodziny bądź klanu, czy to korzystając z pomocy lokalnego szamana, wróżbity lub kapłana, czy też odwołując się do - popularnych niegdyś w naszej kulturze, choć infantylnych -  senników. Ta - współcześnie ignorowana w znacznej mierze - część naszego życia może być źródłem cennych życiowych wskazówek, porad czy ostrzeżeń. Na zajęciach postaramy się przywrócić Śnieniu - temu Wielkiemu i zwykłemu - należne mu w życiu miejsce.

Nauczymy się, jak efektywnie pracować ze snami, zarówno samodzielnie, jak i przy wsparciu grupy, wzbogacając swoje życie i czerpiąc z ich mądrości.

Termin zajęć zostanie uzgodniony z chętnymi do uczestniczenia w nich. Na zajęcia prosimy zabrać ze sobą notes i długopis.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia:
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

O prowadzącej:

Agnieszka Wikło - śniąca, praktyk pracy z oddechem (w przeszłości rebirther), uczestniczka kobiecych kręgów spotkań, propagatorka wybaczania, entuzjastka synchroniczności. Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania humanistka, kobieta wielu zawodów, obecnie tłumaczka. Matka, żona, miłośniczka przygód i podróży, od dziecka ciekawa innych kultur.


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto