Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
MANDALA NA NOWY ROK

W środę 11 stycznia 2012 r. od godz. 18.00 do 20.00 proponujemy wszystkim Paniom i Panom inspirujące doświadczenie – sporządzenie MANDALI NA NOWY ROK, a potem jej odczytanie. Taki warsztat rozwoju osobistego poprowadzi Petra Spichał.

  

Mandala symbolicznie wyraża relacje między tym, co wewnątrz nas a otaczającym nas światem. Obrazuje to. Odzwierciedla nasze wyobrażenia i związane z nimi emocje (nadzieje, radość, obawy, rozterki itp.), nawet jeśli nie do końca je sobie uświadamiamy.

Ich odkrycie może być cenną inspiracją, wskazówką albo drogowskazem w ważnych momentach życia; w tym wypadku - na najbliższy rok. Zapraszamy!

 

Jeśli taka forma docierania do siebie Ci się spodoba, może zechcesz uczestniczyć w innych warsztatach rozwoju osobistego Petry Spichał pod hasłem EMOCJONALNE PORZĄDKI - co dwa tygodnie w środy od 18.00 do 20.30.

 

Odpłatność - 40 zł od osoby. Materiały zapewniamy.

 

Konieczne wcześniejsze zgłoszenie. Mile widziana przedpłata.

tel. (71) 348-60-30 lub e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego).


Petra Spichał o sobie:

Jestem absolwentką Szkoły Counsellingu Gestalt Olgi i Adama Hallerów w Krakowie, posiadam dyplom specjalisty w tej dziedzinie.

Prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego w Krakowie w Centrum Gestaltu oraz we Wrocławiu, w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji na Kruczej. Prowadzę też terapie indywidualne.

Interesuję się także astrologią, powiązaniem naszego życia z kosmicznym rytmem, lubię różnego rodzaju działania twórcze (np. tworzenie mandali) i chętnie to wykorzystuję w pracy nad własnym rozwojem. Jestem zwolenniczką przeróżnych metod naturalnego leczenia.

Inspiracji do rozwoju osobistego dostarczają mi często relacje z najbliższymi, które stanowią dla mnie nieustający warsztat pracy nad sobą. 

Na co dzień jestem domatorką, choć lubię też podróżować, zwłaszcza do miejsc gdzie jest dużo słońca.
Uwielbiam kontakt z naturą. Jestem przekonana, zbliża nas bardzo do samych siebie, do prawdy o sobie. Wyzwala nasze naturalne moce i uzdrawia zagmatwaną psychikę.

Moje motto:

Droga do rozwoju każdego człowieka jest inna, każdy ma inne wyzwania przed sobą, inne cele do spełnienia, inne potrzeby, dążenia, ograniczenia...  Każdy wie najlepiej, co ma do zrobienia w życiu.
Jednak czasem plączemy się w złożoności własnej natury, w sprzeczności różnych pragnień i emocji - i jak się w tym odnalezć?

Nie proponuję gotowych rozwiązań, lecz raczej możliwość doświadczenia, poeksperymentowania i ostatecznie uświadomienia sobie, czego w tym momencie mogę potrzebować, by osiągnąć stan spełnienia, harmonii w życiu...

Wychodzę z założenia, że człowiek jest sam w stanie znaleźć rozwiązanie swoich problemów, o ile do nich dotrze, uświadomi sobie ich istotę. To podstawa, by coś w swym życiu zmienić. Uświadomienie, nie tylko teoretyczne, w głowie, lecz wynikające z osobistego doświadczenia:  uświadomienie sobie własnych lęków, pragnień, uwarunkowań, odczuć, swych mocnych i słabych stron itd.

To co w nas nieuświadomione, ma moc nad naszym życiem, uświadomione staje się narzędziem naszego rozwoju....

Uświadomienie sobie, jaki jestem, to pierwszy krok na drodze ku temu jaki chciałbym być....

Warsztaty Gestalt stwarzają okazję do tego by w kontakcie z grupą przyjrzeć się własnym odczuciom, pragnieniom, obawom i wewnętrznym sprzecznościom, stać się bardziej świadomym swych potrzeb i uwarunkowań, a dzięki temu skuteczniej rozwiązywać swoje problemy i pełniej wykorzystywać swój życiowy potencjał.


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto