Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

EMOCJONALNA PODRÓŻ, CZYLI WEWNĘTRZNE POROZUMIENIE

Czasami doświadczamy sytuacji, gdy nie wiemy, co się z nami dzieje, emocje wymykają się nam spod kontroli, nie rozumiemy własnych nastrojów, myśli, zachowań … To prowadzi do frustracji.  Mówimy wtedy: „Co się ze mną dzieje?”, „Dlaczego to robię? Przecież tego nie chcę!”. Tak, to właśnie nasz głos wewnętrzny – wyraz emocji, które w odpowiednim momencie odzywają się głośno i często nie dają nam spokoju, póki ich nie usłyszymy i nie zrozumiemy.

Jeśli chcesz skontaktować się ze swoimi emocjami, usłyszeć je w dialogach, dowiedzieć się, co mają Ci do powiedzenia, pomożemy Ci. Nadasz swoim emocjom bardzo konkretną formę ­– przy pomocy osób z grupy ujrzysz wyraźnie swój wewnętrzny krajobraz.

To będzie EMOCJONALNA PODRÓŻ, CZYLI WEWNĘTRZNE POROZUMIENIE – taki tytuł nosi weekendowy warsztat rozwoju osobistego, w którym możesz wziąć udział. Przewodniczką wyprawy pełnej emocji będzie Kamila Talowska – psycholog, psychoterapeutka. Warsztat odbędzie się 25-26 maja 2014 r., w sobotę i niedzielę od godz. 10.00 do 14.30.

Życie uczuciowe człowieka to wielka skarbnica wiedzy – wiedzy o nas samych:

  • o naszych zamiłowaniach, ale też o naszych antypatiach;
  • o granicach naszej osobistej przestrzeni,  ale też granicach innych ludzi;
  • o tym, co nas cieszy, ale też o tym, co nas smuci;
  • o tym, co nas przejmuje, ale też o tym, co jest nam obojętne albo wg nas dobrze poukładane;
  • o tym, czy nasze postępowanie jest dobre, ale i o tym, czy robimy coś wbrew własnym wartościom;
  • o naszej odwadze, ale i o naszych lękach.

Emocje są dla każdego bezcenną informacją zwrotną, w  związku z tym - warto nauczyć się je rozpoznawać, dobrze rozumieć, co chcą nam przekazać i kierować się tą wiedzą we własnym postępowaniu. To pomaga być sobą i dzięki temu żyć lepiej, w harmonii ze swoimi wewnętrznymi doznaniami.

Uczestnictwo w warsztacie to inwestycja - 180 zł.

W celu rezerwacji miejsca, zadbaj o wcześniejsze zgłoszenie i przedpłatę:
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem: Warsztat EMOCJONALNA PODRÓŻ + imię i nazwisko

O prowadzącej:

Kamila Talowska – psycholog i psychoterapeutka w trakcie zdobywania certyfikatu w WTTS. Szkoli się w psychoterapii indywidualnej i rodzin. Jej praca podlega regularnej superwizji. Doświadczenie zdobywała na stażu w Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. W Stowarzyszeniu „Curatus” prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej, zmierzające do ich aktywizacji w wybranych obszarach funkcjonowania społecznego. Była współautorką oraz współprowadzącą warsztaty dla kobiet na temat budowania dobrych relacji w związku partnerskim. Aktualnie poszerza doświadczenia zawodowe w Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed”, pracując w zespole terapeutycznym Poradni Terapii Rodzin.

Fot. Rafał Talowski


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto