Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

JAK BYĆ KOBIETĄ KOCHANĄ?

Twoim zadaniem nie jest szukanie miłości, a jedynie odnalezienie i usunięcie wszystkich barier wewnątrz Ciebie, które wzniosłaś przeciwko niej. (Rumi)   

Pomożemy Ci dostrzec te przeszkody, tak abyś mogła otworzyć się i zaznawać miłości. Warsztat umiejętności osobistych pt. JAK BYĆ KOBIETĄ KOCHANĄ? poprowadzi Agnieszka Pawlik w niedzielę 11 marca 2012 r., od godz. 10.00 do 16.00.

Odpowiedź na pytanie „Jak być kobietą kochaną?” sprowadza się do trzech głównych umiejętności:

1.    kochania samej siebie

2.    dawania miłości

3.    brania miłości.

Doświadczona (zawodowo i życiowo) trenerka zaprezentuje zarówno potrzebne do tego umiejętności, jak i pułapki, w które często wpadamy aż po uszy. Uczestniczki będą mogły przyjrzeć się swoim blokadom naturalnej potrzeby każdego człowieka - dawania i brania miłości. Stworzymy warunki, by uświadomić sobie i przećwiczyć ważne składowe umiejętności rozumienia samej siebie oraz innych osób; szczególnie formułowania próśb zamiast żądań.

Warsztat oparty jest na metodzie Porozumienia bez Przemocy wg M. Rosenberga, tzw. metodzie 4 kroków do porozumienia z samą sobą oraz z innymi.

Odpłatność za uczestnictwo w warsztacie - 150 zł od osoby.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenie: telefoniczne (71 348 60 30) lub mailowe (info@rozwijalnia.pl) - z podaniem numeru telefonu kontaktowego. Prosimy o przedpłatę na konto ROZWIJALNI i zabranie ze sobą dowodu wpłaty.

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30

nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem: JAK BYĆ KOBIETĄ KOCHANĄ? - warsztat + imię i nazwisko uczestniczki.

O prowadzącej:

Agnieszka Pawlik - trenerka umiejętności osobistych i społecznych. Od 13 lat szkoli dorosłych i młodzież na 4 kontynentach. Absolwentka Studium Nonviolent Communication (Porozumienia Bez Przemocy) prowadzonego przez certyfikowanych trenerów z organizacji The Centre for Nonviolent Communication (założonej i prowadzonej przez M.Rosenberga; www.cnvc.org). Prezes Fundacji Życia Bez Przemocy www.fzbp.org. Na jej doświadczenie składa się praca w rozmaitych środowiskach: organizacji pozarządowych, edukacyjnym, samorządowym, międzykulturowym, biznesowym, w mediach. Obecnie jest spełniającą się w relacjach partnerką, matką, przyjaciółką i współpracownicą.


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto