Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

ODKRYWAJĄC MIŁOŚĆ - podstawowy warsztat TANTRY

W weekend 9-10 marca 2012 r. zapraszamy na warsztat TANTRY zatytułowany ODKRYWAJĄC MIŁOŚĆ. Poprowadzi go gościnnie Sonia A. Bednarek z Warszawy. Prosimy zarezerwować czas w sobotę od 10.00 do 19.00 i w niedzielę od 10.00 do 16.00 i zadbać o jak najszybszą rezerwację miejsca.

Ten warsztat to czas celebracji miłości, jaka jest i zawsze była w Tobie.  Będziesz celebrować swoje istnienie, swoje zmysły, swoją wolność, wreszcie swoje serce.  Ćwiczenia i doświadczenia podniosą Twoją gotowość na miłość do samej/go siebie, do ukochanej osoby, do życia, do świata.  

W Tantrze serce trzyma klucz do miłości i jej wszystkich aspektów.  Jest miejscem spotkania wszystkich wymiarów istoty ludzkiej: ducha – energii męskiej z materią – energią żeńską.  Jest miejscem, gdzie wszystkie przeciwieństwa stają się dopełnieniami i zanika wewnętrzny podział.  To most między Niebem a Ziemią. 

Dlatego serce jest pierwotną siedzibą miłości tantrycznej, niezależnie czy dotyczy miłości do samej/go siebie, do ukochanej osoby, czy wszelkich innych relacji, w tym poczucia jedności z całym wszechświatem.

Kiedy jest nieświadome, tworzy się w nim zamęt wywołany przez wszystkie niezharmonizowane aspekty Ciebie.  Powstają m.in. smutek, strach przed zranieniem, odrzuceniem, niedostępność czy zwątpienie.  Kiedy jest otwarte -poruszasz się w nieznane z ufnością, mówisz TAK dla siebie, co jest warunkiem powiedzenia TAK dla innych, życia i świata.  Współodczuwasz, dzielisz się, w naturalny sposób dzielisz się, promieniujesz ciepłem i radością.  Kochasz dla samej miłości. Czujesz się częścią wszystkiego i pozwalasz, by miłość była Twoim przewodnikiem.

Bez względu na to, czy jesteś z kimś, czy żyjesz w pojedynkę, podstawowy warsztat Tantry to nowa perspektywa dla Ciebie. Przeznaczony jest dla osób i par, które chcą:

 • odkrywać i uzdrawiać swoje serce, by żyć w harmonii i ufności;
 • otwierać się na świadomą relację miłosną;
 • wzrastać w miłości do samej/go siebie;
 • wzrastać w miłosnej relacji, w której już są;
 • mieć nową perspektywę na relacje w swoim życiu;
 • cieszyć się wspólnym odkrywaniem siebie;
 • uwalniać swoją spontaniczność, radość i totalność.

Aby pobudzić nasze serca, będziemy - uważnie i w ciepłej atmosferze - poszerzać świadomość poprzez pracę z ciałem i jego mądrością, naszą energią, oddechem, głosem, komunikacją.  Dzięki tantrycznym medytacjom, będziesz odkrywać kolejne warstwy Twojego serca – miejsca Twojej największej wrażliwości i największej mocy.

 • Termin: 9-10 marca 2013 r., sobota 10.00 – 19.00 (w tym ok. 1,5-godzinna przerwa na obiad), niedziela 10.00 – 16.00
 • Miejsce: ROZWIJALNIA – Dom Twórczego Życia, Wrocław (Biskupin), ul. Chełmońskiego 30
 • Cena:          
  - 330 zł  od osoby  - pod warunkiem wpłaty bezzwrotnej zaliczki w wysokości 150 zł do 22.02.2013 r. ,         
  - 390 zł / osoba – przy wpłacie po 22.02.2013 r.
 • Szczegółowe informacje i zapisy:
  Dorota Nowak - tel. +48 604 348 745; e-mail: dorociejka@gmail.com.pl

O prowadzącej:

SONIA A.BEDNAREK - nauczycielka tantry, współzałożycielka ośrodka AlayaTantra w Warszawie. Jest ekspertem z dziedziny tantry na portalu zwierciadlo.pl oraz w programie telewizyjnym TV4 „Mała czarna”.

Przez wiele lat pracowała w międzynarodowej kancelarii prawniczej Salans aż do momentu przełomowego, gdy wszystko – w każdej dziedzinie jej życia – uległo zmianie.  Teraz uważa, że wszystkie „zbiegi okoliczności” pojawiły się po to, by na nowo odnalazła swoje życie.  Absolwentka Szkoły Tantry Serca Gayi i Mariusza Wiśniewskich. Także certyfikowana masażystka i terapeutka hawajskiej pracy z ciałem Kino Mana (Aloha International Hawaii, USA). Wciąż rozwija się na swojej tantrycznej ścieżce. Jej wielką tantryczną inspiracją jest Osho, a ostatnio Mahasatvaa Ma Ananda Sarita.

Dla Soni A.Bednarek tantra jest antyczną sztuką łączenia medytacji z miłościa.  To duchowa praktyka prowadząca do harmonijnej unii męskości i żeńskości w nas samych, a także w naszych relacjach, prowadząca ku superświadomości. W tym kierunku tantry - doświadczasz miłości i połączenia z duszą poprzez swoją cielesność.  Tutaj ciało jest mikrokosmosem całości, a łącząc codzienną zmysłowość, odczuwanie z medytacyjną świadomością możesz doświadczyć całego wszechświata w sobie samym/w sobie samej.  

„Moją pasją jest podążanie tantryczną i szamańską ścieżką poznawania siebie i świata oraz przekazywanie jej wartości dalej, wszystkim poszukującym.  Poszerzanie świadomości siebie, własnego ciała, serca, duszy i w ten sposób zbliżanie się do własnej, wrodzonej mocy, mądrości i miłości to intencja mojej pracy z ludźmi.  Dla mnie Tantra, szamanizm, masaż  to wyrazy bezwarunkowej miłości w najczystszej formie.

Uwielbiam łączyć tradycję z nowoczesnością – pierwotną mądrość Matki Natury, naszych przodków ze świadomym korzystaniem z osiągnięć współczesności i nowymi kierunkami rozwoju.  Wierzę w istnienie zbiorowej świadomości i wzajemnego połączenia wszelkich istot.  Fascynuje mnie łączenie ciała, umysłu, ducha, i odwiecznego dialogu między nimi.  Coraz bardziej doświadczam tego, że każda czynność, poprzez którą tworzymy i łączymy, gdy tylko pozwolimy sobie na pełne odczuwanie, jest cudownie zmysłowa, ekscytująca i przesycona pełnią życia i miłością, czyli po prostu tantrą.” 


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto