Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
WARSZTATY Z WRÓŻKĄ DRZEW "MOJA OPOWIEŚĆ, MOJA HISTORIA, MOJE ŻYCIE"

To niezwykle magiczne spotkanie rozpoczynamy wieczorem z opowieściami i poezją. Oddamy głos Autorce - Patrycji Cichy-Szept: Będę czytała opowieści i opowiadała moją historię. Możesz usłyszeć to, czego nigdzie nie opiszę. Ale nie tylko sama będę opowiadała, chcę usłyszeć też twoją opowieść i chcę wyczarować na nią kojące opakowanie ze słów…

To możesz sobie zapewnić zupełnie za darmo w ramach otwartego SPOTKANIA AUTORSKIEGO Z PATRYCJĄ CICHY-SZEPT w piątek, 11 marca 2016r. od godziny 18.00 do 21.00.

Dla chętnych zaś, następnego dnia, czyli w sobotę 12 marca 2016r. od 10.00 - warsztaty, które trwały będą 7 godzin z przerwą niedługą, lecz w sam raz. WARSZTAT „MOJA OPOWIEŚĆ, MOJA HISTORIA, MOJE ŻYCIE”  pozwoli Ci odkryć Twoją osobistą baśń. Dotknie serca i otworzy zatrzaśnięte - być może lata temu - drzwi do tego, co jest zalążkiem Drzewa Życia.

W duszy i sercu każdego z nas może zakwitnąć zawsze zielone, zdrowe i pełne piękna Drzewo Życia. Każdy z nas nosi w sobie jego ziarno. Trudne, bolesne doświadczenia, kłopoty, rozczarowania życiem sprawiają, że ziarno usycha. Bez tego nie jesteśmy w pełni sobą. Egzystujemy tylko, szukamy, tu i tam… Błądzimy bezradni.

 Ale czy przyjdzie nam na myśl, żeby tak poszukać  nie na końcu świata, lecz dużo bliżej? Może nawet nie ruszając się z miejsca…?

Skoro w Twoim przypadku nie działają rozmaite: „Musisz!”, „Wystarczy chcieć…”, „Zażądaj od świata…!”, „Korzystaj z …”, to może czego innego Ci trzeba…

Cichy szept to metody zupełnie inne, autorskie i niepowtarzalne. Trochę owiane tajemnicą.

Jeśli otworzysz się na magię słowa, w ciągu tych kilku godzin odnajdziesz zagubione kiedyś ziarno z Twojego osobistego Drzewa Życia. A czy pozwolisz mu zakwitnąć, to już tylko Twoja decyzja…
Ja pomagam wrócić do Źródła… :)

Warsztat zaczynamy o godz. 10.00 w sobotę 12 marca. Kończymy o 17.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli zgłosi się więcej niż 10 osób, drugą grupę zaprosimy w niedzielę 13 marca o 10.00.

Na spotkanie autorskie – WSTĘP WOLNY!

Bilet do magicznej krainy – 280 zł, płatne gotówką na miejscu.

Organizator: Wydawnictwo Autorki

Osoby, które życzą sobie fakturę, prosimy o podanie danych (podmiot, adres, NIP) na poniższy adres e-mail.

Prosimy o zgłoszenia z wyprzedzeniem:
p.cichy@drzewo-zycia.com

tel. 511-770-727


O AUTORCE:

Patrycja Cichy-Szept – pisarka, poetka, opowieścioterapeutka. Słowem leczy i pielęgnuje. Opowiada baśnie, które pomagają rozumieć życie, leczą, budzą marzenia, dają nadzieję, przekazują wartości, dodają wiary. Autorka książek Opowieści Drzewa Życia, Kraina luster, Madame Siszi, tomiku poezji miłosnej Szeptemi audiobooka Opowieści serca. Napisała około 1000 bajek i opowieści o charakterze terapeutycznym. Prowadzi warsztaty i spotkania z młodzieżą, rodzicami, nauczycielami.


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto