Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
UWOLNIENIE ZAKLĘTEJ KRÓLEWNY, CZYLI ODBLOKOWANIE SWEJ EKSPRESJI

fot. Anna Łagosz

W sobotę 16 marca 2013 r. oferujemy warsztat rozwoju osobistego pt. UWOLNIENIE ZAKLĘTEJ KRÓLEWNY, CZYLI ODBLOKOWANIE SWEJ EKSPRESJI. Będzie to praca z mandalami, ale nie tylko, pod kierunkiem Petry Spichał – terapeutki Gestalt. Warsztat potrwa od godz. 16.00 do 20.00.

Potraktuj ten warsztat jako zaproszenie do tego, by obudzić w sobie królewnę, która w każdej z nas drzemie, i która jest uosobieniem naszego niepowtarzalnego piękna, powabu, i wdzięku.

Każda z nas ma w sobie taką zaklętą moc, siłę, i czar, które odżywiają naszą kobiecość, czasem tylko tracimy dostęp do tych mocy, gdyż za bardzo stajemy się pochłonięte codziennymi troskami, zbyt zmęczone jesteśmy obowiązkami, a nade wszystko przytłoczone energią rywalizacji i pospiechu.

Żyjąc w ten sposób, możemy czasem mieć wrażenie, że coś w nas zgasło, że żyjemy, ale nie całą sobą, i że cały nasz kobiecy potencjał, nasza kreatywność, zmysłowość i blask gdzieś odeszły... Czasem tylko odzywa się tęsknota za czymś, co jest nam dobrze znane..., choć nie wiemy gdzie tego szukać.

Zamiast czekać na królewicza z baśni, który swym pocałunkiem zbudzi nas do życia, same poszukajmy tego, co sprawi że zaczniemy żyć pełnią siebie.

Zapraszam do wyrażenia swej kobiecej natury w swobodnej grze barw i wzorów, w malowaniu swej własnej mandali.

Spróbujmy odkryć swe najgłębsze instynkty, pragnienia, uczucia, tęsknoty - to wszystko, co stanowi sedno naszej kobiecości.

Rysowanie ma taka zadziwiającą właściwość, że ujawnia w nas to, czego słowa nie potrafią powiedzieć, co rozum próbuje ujarzmić. Wydobywa nasze pragnienia, nieokiełznane emocje, wyzwala ukryte moce.

Oprócz pracy z mandalami chciałabym też zaproponować zabawę z rekwizytami, które mogą pomóc nam popłynąć na fali fantazji i wykreować  wizerunek siebie zgodny z tym, co nam w duszy gra. Innymi słowy: odnaleźć swój własny styl, a może zmienić ten, do którego już przywykłyśmy, albo go nieco ubarwić..., tak by czuć się atrakcyjnie, a zarazem wygodnie w swojej własnej skórze.

Zapraszam wszystkie dziewczyny, te śmielsze, i te nieśmiałe, do poeksperymentowania ze swą wewnętrzną śpiącą królewną.

Uwaga: Dodatkową atrakcją warsztatu jest możliwość zostania sfotografowaną w wybranych charakteryzacjach.

Aby uczestniczyć w warsztacie, koniecznie wcześniej zarezerwuj miejsce. Potwierdzeniem woli uczestnictwa jest przedpłata - 80 zł od osoby.
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (z podaniem numeru telefonu kontaktowego)

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska, nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: UWOLNIENIE ZAKLĘTEJ KRÓLEWNY - warsztat + imię i nazwisko


 


O prowadzącej:

Petra Spichał jest absolwentką Szkoły Counsellingu Gestalt Olgi i Adama Hallerów w Krakowie, posiada dyplom specjalisty w terapii Gestalt. Dotąd prowadziła warsztaty rozwoju osobistego w Krakowie w Centrum Gestaltu oraz we Wrocławiu, w centrum Psychoterapii i Psychoedukacji. Obecnie współpracuje z ROZWIJALNIĄ i innymi ośrodkami rozwoju osobistego we Wrocławiu, i tam prowadzi swoje warsztaty. Prowadzi też terapie indywidualne.

Interesuje się także astrologią i różnego rodzaju działaniami  twórczymi, m.in. tworzeniem mandali, i sposobem w jaki można te dziedziny wykorzystać w pracy nad własnym rozwojem. Jak mówi sama o sobie - inspiracje do rozwoju osobistego czerpie z relacji z najbliższymi, które stanowią dla niej nieustający warsztat pracy nad sobą.

Motto którym kieruje się w swej pracy:

Droga do rozwoju każdego człowieka jest inna, każdy ma inne wyzwania przed sobą, inne cele do spełnienia, inne potrzeby, dążenia, ograniczenia... Każdy sam wie najlepiej, co ma do zrobienia w życiu.

Jednak czasem plączemy się w złożoności własnej natury, w sprzeczności różnych pragnień i emocji - i jak się w tym odnaleźć?

Nie proponuję gotowych rozwiązań, lecz raczej możliwość doświadczenia, poeksperymentowania i ostatecznie uświadomienia sobie, czego w danym momencie mogę potrzebować, by osiągnąć stan spełnienia, harmonii w życiu... Wychodzę z założenia, że człowiek jest sam w stanie znaleźć rozwiązanie swoich problemów, jeśli do nich dotrze, uświadomi sobie ich istotę...

Można powiedzieć, ze uświadomienie stanowi podwaliny tego, by coś w swym życiu zmienić. Uświadomienie - nie tylko teoretyczne, w głowie, lecz uświadomienie wynikające z osobistego doświadczenia, uświadomienie sobie własnych lęków, pragnień, uwarunkowań, odczuć, swych mocnych i słabych stron.

To co w nas nieuświadomione, ma moc nad naszym życiem; uświadomione staje się narzędziem naszego rozwoju. Uświadomienie sobie, jaka jestem, to pierwszy krok na drodze ku temu, jaka chciałabym być.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto