Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

BLISKIE SPOTKANIA, CZYLI JAK NAWIĄZUJEMY RELACJE...

Czy nawiązywanie znajomości przychodzi Ci z łatwością? Czy często czujesz się skrępowana i nieporadna/nieporadny w kontaktach z nieznanymi Ci osobami? Wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się sobie i innym, jak radzą sobie w takich sytuacjach, po to, by nie były one źródłem ogromnego stresu, zapraszamy na warsztat rozwoju osobistego pt. BLISKIE SPOTKANIA, CZYLI JAK NAWIĄZUJEMY RELACJE... Poprowadzi go Petra Spichał, terapeutka Gestalt, w sobotę 23 listopada 2013 r. od godz. 16.00 do 20.00.

Celem warsztatu jest doświadczanie relacji z innymi osobami, ale też z samym sobą, odkrywanie siebie jakby na nowo, słuchanie swych odczuć, odkrywanie swych możliwości i ograniczeń, a także przyjrzenie się sposobom wchodzenia w relacje, oczekiwaniom i obawom, jakie temu towarzyszą. Jest to okazja, by zobaczyć: na ile jesteśmy ufni, otwarci, jak jesteśmy postrzegani przez innych, jak się czujemy w kontakcie z innymi? Jest to świetna sposobność, by doświadczyć siebie jako indywidualności, a zarazem jako części wspólnoty. Zapraszamy serdecznie!

Odpłatność za udział w warsztacie - 80 zł od osoby. Nim przyjdziesz, koniecznie wcześniej zarezerwuj miejsce i zrób przedpłatę:

tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego) 

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30

nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem: warsztat BLISKIE SPOTKANIA + imię i nazwisko uczestnika

O prowadzącej:

Petra Spichał jest absolwentką Szkoły Counsellingu Gestalt Olgi i Adama Hallerów w Krakowie, posiada dyplom specjalisty w terapii Gestalt. Dotąd prowadziła warsztaty rozwoju osobistego w Krakowie w Centrum Gestaltu oraz we Wrocławiu, w centrum Psychoterapii i Psychoedukacji. Obecnie współpracuje z ROZWIJALNIĄ i innymi ośrodkami rozwoju osobistego we Wrocławiu, i tam prowadzi swoje warsztaty. Prowadzi też terapie indywidualne.

Interesuje się także astrologią i różnego rodzaju działaniami  twórczymi, m.in. tworzeniem mandali, i sposobem w jaki można te dziedziny wykorzystać w pracy nad własnym rozwojem. Jak mówi sama o sobie - inspiracje do rozwoju osobistego czerpie z relacji z najbliższymi, które stanowią dla niej nieustający warsztat pracy nad sobą.

Motto którym kieruje się w swej pracy:

Droga do rozwoju każdego człowieka jest inna, każdy ma inne wyzwania przed sobą, inne cele do spełnienia, inne potrzeby, dążenia, ograniczenia... Każdy sam wie najlepiej, co ma do zrobienia w życiu.

Jednak czasem plączemy się w złożoności własnej natury, w sprzeczności różnych pragnień i emocji - i jak się w tym odnaleźć?

Nie proponuję gotowych rozwiązań, lecz raczej możliwość doświadczenia, poeksperymentowania i ostatecznie uświadomienia sobie, czego w danym momencie mogę potrzebować, by osiągnąć stan spełnienia, harmonii w życiu... Wychodzę z założenia, że człowiek jest sam w stanie znaleźć rozwiązanie swoich problemów, jeśli do nich dotrze, uświadomi sobie ich istotę...

Można powiedzieć, ze uświadomienie stanowi podwaliny tego, by coś w swym życiu zmienić. Uświadomienie - nie tylko teoretyczne, w głowie, lecz uświadomienie wynikające z osobistego doświadczenia, uświadomienie sobie własnych lęków, pragnień, uwarunkowań, odczuć, swych mocnych i słabych stron.

To co w nas nieuświadomione, ma moc nad naszym życiem; uświadomione staje się narzędziem naszego rozwoju. Uświadomienie sobie, jaka jestem, to pierwszy krok na drodze ku temu, jaka chciałabym być.

fot. Dariusz Adamowicz


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto