Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
AJURWEDA OD KUCHNI: JAK OGRZAĆ SIĘ ZIMĄ? - warsztat kulinarny

W sobotę 1 lutego 2014 r. zapraszamy na warsztat kulinarny AJURWEDA OD KUCHNI - JAK OGRZAĆ SIĘ ZIMĄ?, zaplanowany od 11.00 do 14.00. Opowiemy Wam, czym jest Ajurweda - holistyczna medycyna mająca swój początek w Indiach. Powiemy, jka korzystać z jej mądrości na co dzień, żeby wspierać zdrowie swoje i najbliższych i dobrze się czuć. Nauczycie się, jak przygotować 6 rozgrzewających potraw na zimowe dni. Ugotujemy je wspólnie. Będą to:

  • zupa wg przepisu kucharza Dalajlamy;
  • cytrynowy ryż basmati;
  • kapusta z ajurwedyjską masalą;
  • sałatka z korzennych warzyw na ciepło;
  • mus morelowy z kardamonem;
  • balansujaca Kapha - herbata na wilgotne i zachmurzone dni.

Zabierzecie ze sobą do domu przepisy, mieszankę ajurwedyjskich przypraw Lakshmi Masala, którą prowadzący warsztat dla Was przygotowali. Poznacie Ajurwedę od kuchni. A Wasze samopoczucie po zjedzeniu ajurwedyjskich dań sprawi, że zrozumiecie, jak Ajurweda pomaga żyć i działać "pełną parą". 

Zapraszamy także na wykład pt. AJURWEDA OD KUCHNI. JAK OGRZAĆ SIĘ ZIMĄ? w poniedziałek 27 stycznia 2014 r. od 18.00 do 20.00. Więcej informacji o wykładzie - w dziale Aktualne propozycje.

Wykład i warsztat poprowadzą ajurwedyjscy terapeuci, którzy gotują z pasją: Maria Szabat-Nowak (psycholożka i trenerka) i Michał Nowak (masażysta i kucharz). Za swą misję obrali przywracanie ludziom zdrowia i równowagi. Prowadzą konsultacje dietetyczne i psychologiczne, masaże i terapie oczyszczające ciało, np. zatkane zatoki. Ich dom słynie z pysznego jedzenia. Gotując, podzielą się z Wami swoją pasją i wiedzą, którą zdobywali w Polsce, Indiach, Niemczech i Nowej Zelandii.
Znajdziecie ich, wpisując: facebook.com/agniwkuchni

Warsztat kulinarny to inwestycja: 90 zł; taniej dla par - 140 zł za dwie osoby. Wszystkie potrzebne produkty dostarczymy. Wartościowy i smakowity posiłek w Waszych rękach!

Odpłatność za wykład - 30 zł.

Gwarancją rezerwacji miejsca na wykładzie i na warsztacie kulinarnym są: szybkie zgłoszenie i przedpłata na konto ROZWIJALNI. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Zgłoszenia na warsztat - najpóźniej 2 dni przed (do 21.00 w czwartek).
tel. 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto