Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
WARSZTAT ROZWOJOWY "PRZEDSIĘBIORCZA BABA"

(fot. Marta Szczygłowska)

Każdy cel, który stawiamy sobie w życiu jest w zasięgu naszych rąk. Dzięki determinacji i odpowiedniemu przygotowaniu jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie nasze zawodowe marzenia.

Pozwól nam przekazać sobie wiedzę, która otworzy Ci drzwi do  świetlanej, wymarzonej kariery.

"Ludzie z celami odnoszą sukcesy, ponieważ wiedzą dokąd zmierzają… To jest aż tak proste.” Earl Nightingale

Cel warsztatów:

• zidentyfikujesz swoje źródła motywacji i nauczysz się, jak je "włączać na życzenie"

• stworzysz 2 prezentacje, dzięki którym zawojujesz świat

• przejdziesz praktycznie drogę od marzeń do planów, dzięki czemu dowiesz się, jak doprowadzić ich urzeczywistnienia

MOTYWACJA + PREZENTACJA + PLAN = 100% gwarancji sukcesu

Do kogo są skierowane te warsztaty:

Warsztaty rozwojowe skierowane są do wszystkich kobiet, które pragną się rozwijać zawodowo i właśnie dlatego potrzebują odpowiedniej motywacji i wsparcia. Inicjatywa powstała przede wszystkim z myślą o przedsiębiorczych kobietach, które prowadzą działalność gospodarczą, bądź dopiero chcą ją otworzyć. 

Opis warsztatów rozwojowych:

• Warsztaty motywacyjne, w ramach których uświadomisz sobie, które cele są dla Ciebie szczególnie wartościowe i które przyniosą Ci najwięcej radości.

• Warsztat zmieniający marzenia w cele - nauczysz się jak przekształcać swoje marzenia w realne cele, a następnie dążyć do ich urzeczywistniania. Poznasz zasady ustalania celów oraz sposoby planowania ich realizacji.

• Wieczór networkingowy -  czyli dwie prezentacje, dzięki którym zawojujesz świat. Nauczysz się, jak w jedną minutę zaprezentować siebie, swój biznes i produkt.


Trenerka:

Wszystkie warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną trenerkę Mariolę Siorek.

Prowadząca o sobie:

Z wykształcenia jestem psychologiem, posiadam wieloletnią praktykę biznesową. Pracowałam w strukturach sprzedaży, zarządzałam zespołami pracowników, pracowałam w działach zarządzania zasobami ludzkimi.

(fot. Marta Szczygłowska)

To wszystko pozwala mi budować autorskie rozwiązania i proponować uczestnikom szkoleń skuteczne sposoby zachowań w różnych sytuacjach zawodowych. W 2008 roku otrzymałam certyfikat Polskiej Szkoły Trenerów Biznesu Kontrakt OSH potwierdzający praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia szkoleń metodami warsztatowymi.

Termin: 19 maja 2012 r. (sobota)

Czas trwania: od 10.00 do 18.00

Miejsce: ROZWIJALNIA, ul. Chełmońskiego 30 (Biskupin), Wrocław

Jak trafić - zobacz mapkę i wskazówki na stronie głównej

Cena: 270 zł od osoby

Kontakt: Zuzanna Dolińska, tel. 536 245 303

Liczba uczestniczek: max 14

Więcej informacji: www.babskielykendy.pl

Zasady uczestnictwa:

1. Zgłoszenie uczestnictwa należy przesłać wysyłając e-mail z informacją na zawierającą imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mailowy na nasz adres zapisy@babskielykendy.pl
2. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie uczestnictwa i jednoczesne dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 50% ceny warsztatu (pozostała kwota do uiszczenia w dniu warsztatu). Wpłaty można dokonać przelewem bankowym na konto lub osobiście (po uzgodnieniu telefonicznym). Po odnotowaniu wpłaty Zamawiający otrzymuje e-mail z zaproszeniem. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie zgłoszonej do 2 tygodni przed terminem warsztatu, Organizator zwraca 80% uiszczonej zaliczki. Po tym terminie zaliczka przepada.
3. W przypadku odwołania warsztatu Organizator zwróci wpłaconą kwotę w całości.
4. W trosce o najwyższą jakość zajęć prosimy o punktualne przybycie i uczestnictwo do końca warsztatu.
5. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833.) Organizator nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe podane przez Zamawiającego (imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mailowy) traktowane są jako informacje poufne i służą tylko i wyłącznie do celów komunikacji pomiędzy Zamawiającym a Organizatorem.
6. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem powyższych warunków uczestnictwa oraz cennika.


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto