Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

JAKA JESTEŚ W MIŁOŚCI: NOWOCZESNA CZY ROMANTYCZNA?

Co jest Ci bliższe? Za czym bardziej tęsknisz? Jaki jest Twój styl? Autonomiczna, niezależna i nowoczesna kobieta na miarę XXI wieku, czy romantyczna, kobieca i zwiewna, u boku swego ukochanego? Partnerski układ, w którym ważna jest sprawna realizacja zadań, bez względu na to  kto je wypełnia: mężczyzna czy kobieta, czy raczej związek w tradycyjnym wydaniu, z wyraźnym podziałem ról?

Niewykluczone, że obie wersje mają w sobie coś, co Cię pociąga. A może skrycie pragniesz jednego, choć stwarzasz pozory, że jest inaczej?

Będziemy to badać podczas warsztatu, byś uświadomiła sobie wyraźnie, czego oczekujesz od najbliższej osoby i co jesteś gotowa sama wnieść we wspólne życie.

Warsztat rozwoju osobistego JAKA JESTEŚ W MIŁOŚCI: NOWOCZESNA CZY ROMANTYCZNA? poprowadzi Petra Spichał - specjalistka terapii Gestalt w sobotę 3 grudnia 2011 r. od godz. 16.00 do 20.00.

Odpłatność - 80 zł od osoby. Trzy osoby, które zgłoszą się jako pierwsze, mogą uczestniczyć w  warsztacie za 50% ceny. Wymagane wcześniejsze zgłoszenie i przedpłata: tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (z podaniem numeru telefonu kontaktowego)

Petra Spichał jest absolwentką Szkoły Counsellingu Gestalt Olgi i Adama Hallerów w Krakowie, posiada dyplom specjalisty w terapii Gestalt. Dotąd prowadziła warsztaty rozwoju osobistego w Krakowie w Centrum Gestaltu oraz we Wrocławiu, w centrum Psychoterapii i Psychoedukacji. Obecnie współpracuje z ROZWIJALNIĄ i innymi ośrodkami rozwoju osobistego we Wrocławiu, i tam prowadzi swoje warsztaty. Prowadzi też terapie indywidualne.

Interesuje się także astrologią i różnego rodzaju działaniami  twórczymi, m.in. tworzeniem mandali, i sposobem w jaki można te dziedziny wykorzystać w pracy nad własnym rozwojem. Jak mówi sama o sobie - inspiracje do rozwoju osobistego czerpie z relacji z najbliższymi, które stanowią dla niej nieustający warsztat pracy nad sobą.

Motto którym kieruje się w swej pracy:

Droga do rozwoju każdego człowieka jest inna, każdy ma inne wyzwania przed sobą, inne cele do spełnienia, inne potrzeby, dążenia, ograniczenia... Każdy sam wie najlepiej, co ma do zrobienia w życiu.

Jednak czasem plączemy się w złożoności własnej natury, w sprzeczności różnych pragnień i emocji - i jak się w tym odnaleźć?

Nie proponuję gotowych rozwiązań, lecz raczej możliwość doświadczenia, poeksperymentowania i ostatecznie uświadomienia sobie, czego w danym momencie mogę potrzebować, by osiągnąć stan spełnienia, harmonii w życiu... Wychodzę z założenia, że człowiek jest sam w stanie znaleźć rozwiązanie swoich problemów, jeśli do nich dotrze, uświadomi sobie ich istotę...

Można powiedzieć, ze uświadomienie stanowi podwaliny tego, by coś w swym życiu zmienić. Uświadomienie - nie tylko teoretyczne, w głowie, lecz uświadomienie wynikające z osobistego doświadczenia, uświadomienie sobie własnych lęków, pragnień, uwarunkowań, odczuć, swych mocnych i słabych stron.

To co w nas nieuświadomione, ma moc nad naszym życiem; uświadomione staje się narzędziem naszego rozwoju. Uświadomienie sobie, jaka jestem, to pierwszy krok na drodze ku temu, jaka chciałabym być.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto