Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

WIOSENNE METAMORFOZY: UBIÓR - FRYZURA - MAKIJAŻ

Wiosna nasila w nas kobietach potrzebę odmiany, sprawienia sobie czegoś nowego, zadbania o siebie. Przetrząsamy sklepowe wieszaki w poszukiwaniu superkreacji, które mają nas przeobrazić w atrakcyjne obiekty westchnień przystojnych mężczyzn lub... koleżanek. Rzadko przy tym zaczynamy po kolei, czyli od zadania sobie fundamentalnych pytań w rodzaju:

  • Jaki styl ubierania się najbardziej pasuje do mojej osobowości i aparycji?  
  • W jakich barwach mi do twarzy, a jakich powinnam unikać?
  • Jaką mam sylwetkę, jak przedstawiają się proporcje mojego ciała i - w związku z tym - jakie fasony powinnam wybierać?
  • W czym naprawdę wyglądam dobrze? Jakie odzienie i dodatki pomagają mi wyglądać korzystnie?

Na tak postawione pytania nie zawsze potrafimy odpowiedzieć same. Porady przyjaciółek, mamy siostry też nie zawsze się są trafne. Najlepiej więc zwrócić się do specjalisty. Jak w każdej dziedzinie, rada i pomoc dobrego fachowca pozwala uniknąć błędów. 

Mitem jest, że z porad stylisty czy wizażystki mogą korzystać jedynie gwiazdy z pierwszych stron gazet. Z tego rodzaju usług warto skorzystać choć raz w życiu, aby zdobyć praktyczną wiedzę, odniesioną do naszej osoby, której nie zapewnią żadne poradniki. Do stylisty mozna wracać zawsze, gdy poczujemy taką potrzebę, a z pewnością po radykalnej zmianie sylwetki lub stylu życia.

Z tą myślą Ewa Hoffmann – wizażystka i stylistka proponuje warsztat WIOSENNE METAMORFOZY.

Każda z nas posiada w szafie garderobę, która stanowi zbiór różnych ubrań - efekt zakupów: mniej lub bardziej udanych...

Chcemy podczas warsztatów podejść do stylizacji w sposób indywidualny a zarazem konkretny. Dlatego prosimy, abyś zabrała ze sobą na warsztaty kilka swoich ubrań: bluzki, spódnice, spodnie oraz biżuterię. Najlepiej po dwie, trzy rzeczy – a pośród nich te, które lubisz i dobrze się w nich czujesz oraz te, których nie lubisz lub nie masz do nich przekonania (kupione kiedyś pod wpływem emocji, ale niekoniecznie noszone).

Przyniesione ubrania posłużą jako przykładowe. Na ich podstawie będziemy omawiać rozmaite kwestie (np. style ubioru), zestawiać je ze sobą, dobierać dodatki itd.

Zajmiemy się także stylizacją fryzur i makijażem. Specjalistka dobierze formę fryzury do kształtu twarzy, doradzi, w jakim odcieniu włosów będzie Ci najlepiej. Jednak realizację zaleceń trzeba będzie powierzyć fryzjerowi.

Spodziewaj sie także doboru makijażu dziennego, pokazu technik nakładania makijażu oraz indywidualnej konsultacji dotyczącej kolorystyki. Warto przynieść własne kosmetyki, aby porozmawiać o doborze odcieni, konsystencji itp.

Zapowiadają się miłe przedpołudnia w kobiecym gronie. Zabierz koleżanki!

Jeśli masz chęć uczestniczyć, a pora Ci nie odpowiada - zgloś to i podaj numer telefonu. Jeśli zbierze się więcej osób - zaproponujemy spotkania w dodatkowych terminach lub sesje indywidualne.

Walory tych warsztatów to:

  • doborowe grono uczestniczek,
  • szeroki zakres poradnictwa, 
  • mocno zindywidualizowane podejście.

Odpłatność za udział w warsztacie to 150 zł od osoby.

Prosimy o rezerwowanie miejsc - tel. (0-71) 348-60-30; e-mail:info@rozwijalnia.pl. Wymagana jest przedpłata na konto: ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: WARSZTAT STYLIZACJI.

UWAGA! W przypadku rezygnacji z uczestnictwa później niż na 3 dni przed warsztatem pieniędzy nie zwracamy.

fot. Teresa Szczęsna-Grotowska


fot. Teresa Szczęsna-Grotowska


fot. Teresa Szczęsna-Grotowska


fot. Teresa Szczęsna-Grotowska


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto