Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
HAPPY DAY Z MASAŻEM LOMI LOMI NUI

W piątek 8 kwietnia 2011 r. zapraszamy na happy day z masażem LOMI LOMI NUI. Wykonywać go będzie ceniona specjalistka - Agnieszka Rybak.

Masaż jest jedną z najstarszych i najpotężniejszych form uzdrawiania, a Lomi Lomi Nui jest jedną z najgłębszych jego form - jest to masaż unikalny. Dzięki odprężeniu umysłu i ciała, pobudza wrodzoną, istniejącą w każdej osobie uzdrawiającą siłę.

Lomi Lomi Nui znaczy: "wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju masaż, dający uczucie błogostanu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz".

Hawajczycy traktują wszystkie aspekty ciała jako jedność i wierzą, że gdy uzdrawiany jest jeden z nich, to poruszane są równocześnie pozostałe poziomy. Lomi Lomi Nui jest więc nie tylko doświadczeniem fizycznym, działa uzdrawiająco również na umysł, stan emocjonalny i duchowy.

Dla każdej osoby może to być doświadczenie innego rodzaju – każdy może uzyskać podczas masażu to, czego potrzebuje, lub też na co jest gotowy. Jedni odbierają go jako wspaniale relaksujący i uzdrawiający zabieg, dający uwolnienie od zmartwień i stresu; inni, jako spotkanie z sobą samym.

Wspaniałym efektem tego masażu jest osiągnięcie rozluźnienia i harmonii w ciele, co w magnetyczny sposób przyczynia się do pożądanych, zmierzających do harmonii zmian w otoczeniu - w myśl zasady: "Jak wewnątrz, tak i na zewnątrz". Masażysta ma do czynienia z bardzo głębokimi napięciami, powstającymi wskutek wprowadzania w życie naszych przekonań ograniczeń, wzorców zachowań. Mają one ogromny wpływ na nasze życie, na to co się nam przytrafia i na to czego wciąż nam brakuje. Dotarcie do nich poprzez pracę z ciałem i sprowokowanie zmian, pozwala wreszcie otworzyć drzwi i zaprosić pomyślność, obfitość i miłość do naszego życia.

Masaż LOMI LOMI NUI odbywa się przy dźwiękach harmonijnej muzyki i blasku świec, towarzyszą mu piękne zapachy. Trwa 1,5 godziny. Podczas happy day na masaż wystarczy 140 zł.

Rezerwacja miejsc – telefonicznie. Tel. (71) 348-60-30.

Więcej informacji na stronie www.lomilominui.com.pl

 


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto