Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
CAŁY ŚWIAT MOIM LUSTREM

fot. Gerard Spichał

Może nie zawsze sobie to uświadamiamy, ale w każdym napotkanym człowieku, w każdym zdarzeniu, możemy – jak w lustrzanym odbiciu – ujrzeć prawdę o sobie.

Wszystkich zaciekawionych tą tezą zachęcemy do zbadania zasygnalizowanego tu zjawiska. Najlepsza sposobność będzie podczas warsztatu rozwoju osobistego CAŁY ŚWIAT MOIM LUSTREM, który poprowadzi Petra Spichał w sobotę 18 lutego 2012 r. od godz. 16.00 do 20.00.

Spróbujemy przyjrzeć się sobie i usłyszeć, co zwierciadełko ma nam do powiedzenia. Może ujrzymy odbicie, jak w krzywym zwierciadle, z którego można się trochę pośmiać? A może po drugiej stronie lustra jest coś zupełnie przeciwnego do tego, co po naszej stronie? A może w lustrzanym odbiciu ujrzymy kogoś, od kogo uciekamy? Może nie potrafimy go zaakceptować? A gdybyśmy tak zdecydowali się go bliżej poznać – może dało by się z nim zaprzyjaźnić?

Celem tego warsztatu, prowadzonego w konwencji Gestalt, jest przyjrzenie się sobie w kontaktach z innym i w różnych działaniach oraz zaakceptowanie tej części siebie, której wcześniej być może nie dostrzegaliśmy albo próbowaliśmy ją ignorować.

Odpłatność za udział w warsztacie – 80 zł od osoby. Warunkami uczestnictwa są: wcześniejsza rezerwacja miejsca i przedpłata na konto. Zgłoszenia przyjmujemy telefoniczne pod numerem (0-71) 348-60-30 oraz pocztą elektroniczną pod adresem info@rozwijalnia.pl (prosimy o numeru podanie telefonu kontaktowego).

Konto bankowe:
ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30
nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781
tytułem: CAŁY ŚWIAT MOIM LUSTREM - warsztat + imię i nazwisko uczestnika.


Petra Spichał o sobie i nie tylko:

Jestem absolwentką Szkoły Counsellingu Gestalt Olgi i Adama Hallerów w Krakowie, posiadam dyplom specjalisty w tej dziedzinie.

Dotąd prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego w Krakowie, w Centrum Gestaltu oraz we Wrocławiu, w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji. Obecnie współpracuję z takimi ośrodkami rozwoju osobistego, jak ROZWIJALNIA i Arli Angels we Wrocławiu, i tam prowadzę swoje warsztaty.

Prowadzę też terapie indywidualne.

Interesuję się także astrologią i różnego rodzaju działaniami twórczymi, tworzeniem mandali, i sposobem w jaki można te dziedziny wykorzystać w pracy nad własnym rozwojem.

Inspiracje do rozwoju osobistego czerpię z najbliższych relacji, które stanowią dla mnie nieustający warsztat pracy nad sobą.

Na co dzień jestem domatorką, choć lubię też podróżować, zwłaszcza do miejsc gdzie jest dużo słońca.

Uwielbiam kontakt z naturą. Jestem przekonana, że taki kontakt zbliża nas bardzo do samych siebie, do prawdy o sobie. Wyzwala nasze naturalne moce i uzdrawia zagmatwaną psychikę.

Moje motto:

Droga do rozwoju każdego człowieka jest inna, każdy ma inne wyzwania przed sobą, inne cele do spełnienia, inne potrzeby, dążenia, ograniczenia...  Każdy wie najlepiej, co ma do zrobienia w życiu.

Jednak czasem plączemy się w złożoności własnej natury, w sprzeczności różnych pragnień i emocji - i jak się w tym odnalezć?

Nie proponuję gotowych rozwiązań, lecz raczej możliwość doświadczenia, poeksperymentowania i ostatecznie uświadomienia sobie, czego w tym momencie mogę potrzebować, by osiągnąć stan spełnienia, harmonii w życiu...

Wychodzę z założenia, że człowiek jest sam w stanie znaleźć rozwiązanie swoich problemów, o ile do nich dotrze, uświadomi sobie ich istotę. To podstawa, by coś w swym życiu zmienić. Uświadomienie, nie tylko teoretyczne, w głowie, lecz wynikające z osobistego doświadczenia:  uświadomienie sobie własnych lęków, pragnień, uwarunkowań, odczuć, swych mocnych i słabych stron itd.

To co w nas nieuświadomione, ma moc nad naszym życiem, uświadomione staje się narzędziem naszego rozwoju....

Uświadomienie sobie, jaki jestem, to pierwszy krok na drodze ku temu jaki chciałbym być....

Warsztaty Gestalt stwarzają okazję do tego by w kontakcie z grupą przyjrzeć się własnym odczuciom, pragnieniom, obawom i wewnętrznym sprzecznościom, stać się bardziej świadomym swych potrzeb i uwarunkowań, a dzięki temu skuteczniej rozwiązywać swoje problemy i pełniej wykorzystywać swój życiowy potencjał. 


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto