Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

MANTRY - BOSKIE DŹWIĘKI! MEDYTACJA CZAKR

W sobotę 8 kwietnia 2017r. od 15.00 do 17.30 zachęcamy do nauki i wspólnej praktyki intonowania mantr połączonego z koncentracją na poszczególnych czakrach. To unikalny sposób na piękne doznania – przyjemne rozwibrowanie ciała, a następnie jego zharmonizowanie, w tym synchronizację półkul mózgowych. Sposób na wyciszenie umysłu i doświadczanie działania dźwięku w każdym narządzie, w każdej komórce.

Mantry są to wiecznie istniejące, duchowe wibracje dźwiękowe, przekazywane od niepamiętnych czasów przez mistrzów medytacji, należących do długiej linii nauczycieli i uczniów.

Mantra to „ta (wibracja), która chroni umysł”. Jest dźwiękiem, który wznosi nasz umysł ponad materialny wymiar. Mantry można intonować na kilka różnych sposobów, zarówno indywidualnie, jak i w grupie. Wsłuchując się w takie dźwięki i powtarzając je, doświadczamy jak nasze serce i umysł stopniowo się oczyszczają, dzięki czemu jesteśmy coraz bardziej radośni, szczęśliwi i wolni od niepokoju.

Czakry to centra energii w ciele człowieka, miejsca, w których krzyżują się kanały energetyczne. Ich zadaniem jest utrzymanie organizmu w równowadze – nie tylko duchowej i fizycznej, ale również mentalnej i emocjonalnej. Każda z czakr odpowiada za pewne określone cechy i zdolności. Jest też połączona z określonym gruczołem dokrewnym, a także organem wewnętrznym. To właśnie prawidłowe funkcjonowanie czakr w znaczący sposób wpływa na zdrowie i jakość naszego życia.

Warsztat poprowadzi Alicja Syryca – muzyk, muzykoterapeutka, nauczycielka jogi i medytacji, coach, bioenergoterapeutka, doradczyni rozwoju osobistego.

Proszę, zadbaj o swój komfort. Zabierz ze sobą wodę, kocyk lub śpiwór oraz wygodne ubranie.

Inwestycja – 60 zł/czas – 2,5 godz./zajęcia grupowe

Dla uczestników warsztatu mantr SESJA TWÓRCZEGO DOSKONALENIA UMYSŁU z 20% zniżką, czyli warsztat i sesja za 100 zł.

Więcej o SESJI TWÓRCZEGO DOSKONALENIA UMYSŁU – w dziale Aktualne propozycje.

Zgłoszenia:
tel. 888-040-108; e-mail: akademiajogi.wroclaw@gmail.com

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto