Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Lomi Lomi Nui to "masaż sercem", pełen ciepła, uważności i mocy. Był wykonywany kiedyś na Hawajach jako rytuał przejścia w nowy etap życia. Dziś uważany jest przez wielu za najcudowniejszy masaż świata, jako że:

  • wprowadza w stan głębokiego rozluźnienia, błogości i spokoju,
  • przywraca naturalny stan radości bycia we własnym ciele,
  • pobudza ciało do samouzdrawiania,
  • uwalnia od ograniczających wzorców zapisanych w pamięci ciała,
  • otwiera umysł na nowe możliwości,
  • budzi szacunek i miłość do siebie, swojego ciała i życia.

Miłość, przyjaźń, życzliwość, ale też radosne połączenie z życiem i dzielenie się radością istnienia wyrażają sie w hwajskim pozdrowieniu ALOHA. Tym duchem przeniknięty jest też hawajski masaż i filozofia życia.

KURS MASAŻU LOMILOMINUI  obejmuje 100 godzin zajęć, głównie praktycznych, rozłożonych w czasie na 5 weekendowych spotkań (piątek-niedziela) raz w miesiącu.

Najbliższe zajęcia we wrocławskiej ROZWIJALNI – rozpoczną się 23-25 września 2011 r. (kolejną sesję zaplanowano na 21-23 października 2011 r.). 

Kurs jest przeznaczony nie tylko dla profesjonalnych masażystów, ale dla wszystkich, którzy chcą doświadczać więcej radości i dzielić się nią z innymi.

W programie kursu również:

 • masaż KahiLoa (masaż żywiołów),
 • podstawy hawajskiej filozofii życia - huny
 • taniec hula,
 • automasaż oraz inne formy pracy z własnym ciałem.

Prowadzi Anna Gardzilewicz- praktyk i instruktor hawajskiej pracy z ciałem (KINO MANA - haw.) wg Susan Pa'iniu Floyd z Hawajów.

Inwestycja: 2000 zł.        

Miejsce zajęć:

ROZWIJALNIA Dom Twórczego Życia

ul. Chełmońskiego 30 (Biskupin)

51-630 Wrocław

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:

tel. 606-451-378              e-mail: anna.gardzilewicz@wp.pl

           

Kiedy dotykasz, dotykasz Boga.

Raz rozpoczęta nauka masażu nigdy się nie kończy. Trwa cały czas, a każde kolejne doświadczenie prowadzi cię coraz głębiej i coraz wyżej. Masaż jest jedną z najbardziej subtelnych sztuk – i nie jest to tylko kwestia doskonałych umiejętności, ale raczej miłości.

Najpierw naucz się techniki. Naucz się jej i... zapomnij o niej. Potem jest już tylko czucie i zgodny z nim ruch. Dziewięćdziesiąt procent pracy wykonuje miłość, a tylko dziesięć technika. Ciało rozluźnia się, czując tylko pełen miłości dotyk – sam dotyk wystarcza.

Jeśli czujesz miłość i współczucie dla drugiego człowieka, czujesz jego nieskończoną wartość. Jeśli nie traktujesz go jak mechanizm wymagający naprawy, ale jak bezcenną energię, jeśli jesteś wdzięczny, że drugi człowiek zaufał ci i pozwala zajmować się swoją energią – wówczas poczujesz się jakbyś grał na organach. Całe ciało staje się klawiszami organów i możesz odczuć powstającą w jego wnętrzu harmonię. Pomagasz nie tylko temu człowiekowi, ale również sobie.

Niech Twój masaż będzie modlitwą. Kiedy dotykasz ciała drugiego człowieka, módl się – jakby był tam obecny sam Bóg i jakbyś Mu służył.

Podążaj za przepływem energii. Kiedy tylko zobaczysz przepływ energii tworzącej nowy, harmonijny wzór, poczujesz zachwyt i wejdziesz w stan głębokiej medytacji.

Kiedy masujesz – po prostu masuj. Nie myśl o innych rzeczach, bo rozpraszają uwagę. Całym sobą, całą duszą bądź w palcach i dłoniach. Nie tylko dotykasz ciała drugiego człowieka. Twoja dusza wchodzi w jego ciało, przenika je i rozluźnia najgłębsze napięcia.

Niech Twój masaż nie będzie tylko pracą, ale i zabawą. Śmiej się i pozwól innym się śmiać.

                                                Bhagawan Shree Rajneesh

                                               HAMMER ON THE ROCK

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto