Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

MAGIA KOBIECOŚCI, CZYLI JAK ZACZAROWAĆ SWOJE ŻYCIE

Czy już zauważyłaś, że z każdym promieniem słońca nadchodzącego lata masz coraz większą, wręcz nieodpartą ochotę na dokonanie zmian? Może z entuzjazmem myślisz o kupienie sobie czegoś wiosennie kolorowego, a może o przyjemnym poleżeniu u kosmetyczki na serii zabiegów. Możesz czuć też coraz więcej zapału do poćwiczenia lub zmiany w wystroju Twojego mieszkania. Po prostu masz ogromną ochotę zrobić coś dla siebie! A jakby to było, gdyby taka zmiana dała Ci wyjątkową radość życia, nieodparty wdzięk i poczucie magnetycznej kobiecości? Jak bardzo by Ci się to podobało?

 

Jeżeli chcesz:

 • cieszyć się swoją kobiecością i korzystać z jej mocy

 • promieniować urodą i radością

 • wywierać oczekiwane wrażenie na mężczyznach – również na własnym mężu!

 • nie dać się stresowi, lękom, depresji i szybko zmieniać negatywne stany na pozytywne emocje

 • pomóc Twojemu mężczyźnie stać się takim, jakiego pragniesz… sama wiesz, jakim…

 • otaczać się przyjaznymi ludźmi i ich ciepłymi uczuciami

 • sprawić, by Twój mężczyzna patrzył na Ciebie tak… sama wiesz, jak..

 • poznać techniki psychologiczne, dzięki którym możesz wpływać na swoje ciało- cofnąć swój wiek biologiczny, przyspieszyć spalanie tłuszczyku, poprawić stan swojej skóry

 • błyszczeć, czarować i uwodzić…

to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam Cię do świata Magii Kobiecości, gdzie wszystko jest możliwe. To, że czytasz tego maila oznacza, że jesteś kobietą, która ma moc zaczarowania siebie i innych. W czasie szkolenia poznasz niezwykłe techniki psychologiczne, które pozwolą Ci szybko osiągnąć zmiany, których pragniesz. Jak bardzo chcesz korzystać z mocy swojej kobiecości i realizować marzenia?

Zapraszam Cię na wyjątkowe w Polsce szkolenie „Magia Kobiecości”, w czasie którego poznasz szczególne techniki opracowane specjalnie dla kobiet. Techniki, które dotychczas były z powodzeniem wykorzystywane w negocjacjach, reklamie, polityce, psychoterapii i… w specjalnych zamkniętych szkołach uwodzenia tylko dla mężczyzn. Ty wykorzystasz je wszędzie tam, gdzie zapragniesz.

Zanim podejmiesz decyzję o udziale w tym szkoleniu przeczytaj opinie jego uczestniczek

 

Pomyśl tylko, jakim może się stać Twoje życie, gdy zaczniesz stosować te techniki!

KTO PROWADZI

Joanna Konczanin -psycholog, certyfikowany trener biznesu i trener NLP, Master Hypnotherapist, Master Time Line Therapy. Członek American Board of NLP, American Board of Hypnotherapy, Time Line Therapy Association. Jest jedną z pierwszych w Polsce osób posiadających międzynarodową licencję NLP Coach oraz tytuł Coach Supervisor. Autorka projektu „Przestrzeń Kobiecych Inspiracji”. Od dwudziestu lat prowadzi szkolenia biznesowe oraz towarzyszy w rozwoju klientom indywidualnym dzieląc się swoją energią i radością życia. Dotychczas przeszkoliła ponad 8000 osób opierając się na najbardziej skutecznych technikach. W jej szkoleniach uczestniczyli m.in. pracownicy PricewaterhouseCoopers, KGHM, Poczty Polskiej, Narodowego Banku Polskiego, Banku Zachodniego WBK, Rafinerii Gdańskiej, Dolnośląskiej Izby Gospodarczej oraz studenci Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Stale szlifuje swoje umiejętności uczestnicząc w międzynarodowych treningach. Szkoliła się u takich ekspertów jak Richard Bandler, John La Valle, Robert Dilts, Richard Bolstad, Kevin Hogan, Joe Vitale oraz Anthony Robbins, najsłynniejszy amerykański trener motywacyjny. Wykorzystując nowoczesne techniki psychologiczne wspiera w rozwoju osobistym klientów indywidualnych jako coach w zakresie osiągania celów życiowych i rozwijania osobistych zasobów. Stale współpracuje z mediami - jej eksperckie wypowiedzi pojawiają się m.in. w Telewizji Polskiej, TVN, Radiu WaWa, TokFM, Antyradiu, Radiu Kolor. dziennikach ogólnopolskich i prasie kobiecej. Jest kobietą, która z radością korzysta w życiu zarówno ze strategii „męskich”- jest dynamiczna, potrafi być stanowcza , jak i typowo „kobiecych” –ciepła, opiekuńczości, intuicji. Jest przekonana, że kobiecość polega właśnie na umiejętności integrowania i korzystania z tych wszystkich zasobów. Z powodzeniem realizuje tę ideę we własnym życiu i z sukcesem uczy jej inne kobiety.

KIEDY ?

16.06.2012 /w sobotę/ zaczynamy punktualnie o godz. 10:00

Zanim wszystkie pełne radosnej energii zakończymy o godz.18 zrobimy sobie jeszcze przerwę obiadową o godz. 13.30

 

GDZIE?

ROZWIJALNIA Dom Twórczego Życia ul. Chełmońskiego 30, Wrocław


ILE ?

 • do 06.06 – 290 zł

 • po 06.06- 390 zł

To wyjątkowa propozycja- za cenę jednorazowego zabiegu kosmetycznego otrzymujesz na całe życie techniki, z których możesz korzystać kiedy tylko zechcesz.

W cenie: udział w szkoleniu, materiały

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wysłanie karty zgłoszenia (załącznik) na adres info@masterskills.pl oraz wpłata na niżej podane konto z dopiskiem „Magia 16.06”.

MASTERSKILLS Joanna Konczanin

INGBANK 75 1050 1575 1000 0090 9368 0883

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność wpłat. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby, których zgłoszenia przekroczą limit miejsc zostaną wpisane na listę rezerwową.

Jeżeli masz pytania – z przyjemnością na nie odpowiem :

info@masterskills.pl tel. 600470075

Do zobaczenia na szkoleniu, gdzie miło mi będzie powitać Cię w gronie Magicznych KobietJ


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto