Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

MIĘDZY IMPULSEM A GRANICĄ - JA W ASPEKCIE SEKSUALNOŚCI I ZŁOŚCI

Pod hasłem RAZEM I OSOBNO proponujemy Ci cykl warsztatów psychologicznych adresowanych do osób, które są w związku lub pragną w nim być.

Zajęcia ukierunkowane są na budowanie bądź polepszenie Twojej relacji z partnerem/partnerką. Mając na uwadze poprawę jakości funkcjonowania Waszego związku, możecie przyjść na te warsztaty we dwoje lub w pojedynkę. Cały cykl prowadza dwie psychoterapeutki: Krystyna Szałkiewicz- Bargieł i Katarzyna Pieńko- Jamuła. Najpełniej skorzystacie z naszej propozycji, uczestnicząc we wszystkich warsztatach cyklu, jednakże opuszczenie któregoś nadal czyni możliwym skorzystanie z pozostałych spotkań.

W poniedziałek 7 lutego 2011 r. od 17.00 do 21.00 proponujemy (w ramach cyklu RAZEM I OSOBNO) warsztat pt. MIĘDZY IMPULSEM A GRANICĄ – JA W ASPEKCIE SEKSUALNOŚCI I ZŁOŚCI.

W ramach tego warsztatu:

- poszerzysz świadomość i koncepcję siebie poprzez analizę swoich związków miłosnych i zauroczeń,

- zbadasz własne granice wewnętrzne i interpersonalne,

- uświadomisz sobie, w jakich sytuacjach - w jaki sposób dochodzi do głosu Twoja seksualność,

- poznasz źródła niektórych swoich ograniczeń,

- sprawdzisz, jakie role w związku najczęściej przyjmujesz.

W rezultacie będziesz miał/a szansę rozszerzyć swój repertuar o nowe zachowania i doświadczyć, jak to wpływa na samopoczucie każdego z Was i na Wasze relacje.

W rezultacie będziesz miał/a szansę rozszerzyć swój repertuar o nowe zachowania i doświadczyć, jak to wpływa na samopoczucie każdego z Was i na Wasze relacje.

W trosce o Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa zajęcia będą się odbywały w małej, przyjaznej grupie (do 12 osób), gdzie będziesz pod opieką kompetentnych psychoterapeutek.

Odpłatność za uczestnictwo w jednym warsztacie – 150 zł od osoby. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie – tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl  (prosimy podać numer telefonu kontaktowego) i przedpłata na konto:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska, nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: Między impulsem a granicą - warsztat.

Katarzyna Pieńko-Jamuła

Jest psychoterapeutką z 8-letnim stażem, pracuje w nurcie integracyjnym, obejmującym m.in. pracę z ciałem. Już jej praca magisterska dotyczyła związków psychiki i ciała. Kontynuowała te zainteresowania – jest absolwentką rocznego kursu pracy z ciałem.  Ukończyła szkolenie z psychoterapii Gestalt w Ośrodku Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Aktualnie kształci się w Instytucie Ericksonowskim. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP). Stale i systematycznie superwizuje swoją pracę terapeutyczną. Stosując pracę z ciałem, praktykuje ją w sposób zintegrowany z całością procesu terapeutycznego, powiązany z historią życia, zasobami, problemami i osobowością pacjenta.

 


Krystyna Szałkiewicz-Bargieł

Jest psychologiem klinicznym, psychoterapeutką z kilkunastoletnim stażem. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP). Studia psychologiczne ukończyła w 1991 roku na Uniwersytecie Wrocławskim.

Od 1992 prowadzi prywatny gabinet (terapia indywidualna, małżeńska i rodzinna). W latach 1993-94 wykładała w Wyższej Szkole Biznesu. Równocześnie intensywnie pracowała indywidualnie i grupowo z młodzieżą (Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii i Liceum Terapeutyczne) oraz z osobami starszymi w Domu Pomocy Społecznej. Przez 9 lat pełniła dyżury w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej (terapia indywidualna, małżeńska, interwencje kryzysowe).

Pomaga ludziom zdrowym uporać się z ich problemami – pracuje z indywidualnie i z parami, rodzinami, także z grupami. Zajmuje się osobami z depresją, lękami, nerwicami, problemami seksualnymi i psychozami.

Odbyła wiele szkoleń, w tym:
4-letni cykl warsztatów w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego,
2,5-letnie Studium Rozwoju Osobowości i Przeciwdziałania Patologii Społecznej, "Powrót z U" w Warszawie,
3-letnie szkolenie z zakresu Psychologii Zorientowanej na Proces,
szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej, nadużyć seksualnych wobec dzieci, aspektów umierania i żałoby, warsztaty z zakresu seksuologii.
2-letnie szkolenie z zakresu ustawień systemowych w Centrum Psychologicznych Ustawień Systemowych, prowadzone przez Marka Wilkirskiego, Jacka Rydlewskiego, Renatę Lisowską w latach 2005-2007, Międzynarodowy kurs mistrzowski w Krakowie prowadzony przez B. Hellingera oraz inne seminaria i warsztaty ustawieniowe

Wpływ na sposób wykonywania przez nią pracy terapeutycznej mają zarówno szkolenia psychologiczne, jak i zgłębianie natury ludzkiej od strony filozoficznej, teologicznej i biologicznej.

W pracy łączę różne kierunki psychoterapeutyczne (gestalt, pracę z ciałem, podejście procesowe, ustawienia rodzinne, systemowe). W swoim podejściu do pomocy psychologicznej jest nastawiona na poszukiwanie wraz z klientem jego drogi, rozwój i uruchomienie ukrytych potencjałów. Bardzo interesuje ją problematyka relacji międzyludzkich, miłość, seksualność, kobiecość, męskość, więzi, relacje z Bogiem.

Jest zamężna, ma dwóch wspaniałych synów. Z pasją podąża drogą swoich zachwytów (człowiek, muzyka, karate), nawet jeśli to czasem boli.

 

 

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto