Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
AJURWEDA OD KUCHNI: JAK OGRZAĆ SIĘ ZIMĄ? - wykład

W poniedziałek 27 stycznia 2014 r. zapraszamy na wykład pt. AJURWEDA OD KUCHNI. JAK OGRZAĆ SIĘ ZIMĄ? Zarezerwujcie sobie czas od godz.18.00 do 20.00. Opowiemy Wam, czym jest Ajurweda - holistyczna medycyna, mająca swój początek w Indiach. Powiemy, jak korzystać z jej mądrości na codzień, żeby wspierać zdrowie własne i rodziny, i dobrze się czuć. Nauczycie się ajurwedyjskich sposobów na ogrzanie ciała zimą. Uzyskacie informacje, które produkty i potrawy nas rozgrzewają, co warto jeść i pić zimową porą. Poznacie lepiej zimowy styl życia, który proponuje Ajurweda. Pozwala on dobrze wykorzystać ten czas i w zgodzie z naturą zregenerować siły przed wiosną. Poznacie Ajurwedę i zrozumiecie jak pomaga nam żyć i działać „pełną parą”.

W sobotę 1 lutego 2014 r. zapraszamy na warsztat kulinarny AJURWEDA OD KUCHNI - JAK OGRZAĆ SIĘ ZIMĄ?, zaplanowany od 11.00 do 14.00. Wspólnie ugotujemy 6 rozgrzewających potraw oraz ajurwedyjską herbatę na zimowe dni. Więcej informacji o tym warsztacie - w dziale Aktualne propozycje.

Wykład i warsztat poprowadzą ajurwedyjscy terapeuci, którzy gotują z pasją: Maria Szabat-Nowak (psycholożka i trenerka) i Michał Nowak (masażysta i kucharz). Za swą misję obrali przywracanie ludziom zdrowia i równowagi. Prowadzą konsultacje dietetyczne i psychologiczne, masaże i terapie oczyszczające ciało, np. zatkane zatoki. Dzielą się swoją wiedzą, którą zdobywali w Polsce, Indiach, Niemczech i Nowej Zelandii.
Znajdziecie ich, wpisując: facebook.com/agniwkuchni

30 zł od osoby wystarczy, by uczestniczyć w wykładzie.

Gwarancją rezerwacji miejsca na wykładzie i na warsztacie są: szybkie zgłoszenie i przedpłata na konto ROZWIJALNI. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
tel. 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto