Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
ZUMBA

ZUMBA to połączenie tańca i aerobiku. Bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę i poprawia kondycję. Ale jego największym walorem jest to, że każde zajęcia to nowa dawka optymizmu. ZUMBA wprawia w świetny nastrój, a dobre samopoczucie pozostaje u większości osób jeszcze długo po zajęciach.

Proste kroki taneczne, wspaniale dobrane kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i w mig porywają do zabawy. Jako bardzo dynamiczna i ekscytująca odbierana jest kombinacja rytmów latynoskich i takich, które zrobiły międzynarodową karierę, jak: merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist i wiele innych. Co ważne, na zajęcia może przyjść każdy, niezależnie od wieku (jeśli ma 13-100 lat), płci czy zdolności ruchowych.

Strój: wygodny, niekrępujący ruchów, warstwowy, np. koszulka, bluza, getry lub cienki dresik albo luźne spodnie. Do tego obuwie zmienne o miękkiej, elastycznej podeszwie lub skarpety, najlepiej antypoślizgowe. Uwaga: na miejscu mozna się przebrać - obok sali jest wygodna szatnia z szafkami na rzeczy.

Zajęcia ZUMBY prowadzi w ROZWIJALNI Michał Michalski - piątki od 18.00 do 19.00.

Szukasz zajęć w innym terminie? Zapytaj. W miarę możliwości dopasujemy grafik do potrzeb chętnych. 

Odpłatność za zajęcia:
- pojedyncze zajęcia (50 minut) - 25 zł od osoby;
- karnet na 4 kolejne wejścia (zajęcia 1x w tygodniu) - 70 zł;
- karnet na 8 kolejnych wejść (zajęcia 2x w tygodniu) - 130 zł.

Przed przyjściem prosimy koniecznie zarezerwować miejsce. Mile widziana przedpłata na konto ROZWIJALNI.
Tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (z podaniem numeru telefonu kontaktowego).

Konto bankowe:
ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem: ZUMBAO prowadzącym:

MICHAŁ MICHALSKI zajmuje się tańcem od 7 roku życia. Specjalizuje sie głównie w tańcu towarzyskim. Jest tancerzem mistrzowskiej klasy tanecznej. W dorobku artystycznym posiada liczne tytuły zdobyte w zawodach krajowych i miedzynarodowych: Mistrzostwo Okręgu Wrocławskiego, Mistrzostwo Dolnego Śląska, Mistrzostwo na Miedzynarodowym Turnieju Tańca Polish Open oraz finałowe miejsca w Mistrzostwach Polski.

Obecnie jest instruktorem tańca towarzyskiego, salsy, latino dance. Rozwija sie też w innych dyscyplinach tanecznych, fascynuje go m.in. zumba. Dobrze czuje sie w tańcach latynoamerykanskich, które wymagają od tancerza niezwykłej sprawności fizycznej. Swoje pasje taneczne raelizuje, uczestnicząc w licznych pokazach i tworząc własne układy choreograficzne. 


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto