Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
OTULENIE W DŹWIĘKI

Zapraszamy gorąco na koncert relaksacyjny JAMIJA:DLA LENY, który odbędzie się w piątek 12 stycznia 2018r. od godz.18.00 do 19.00. Będzie to OTULENIE W DŹWIĘKI, które za pomocą muzyki i śpiewu intuicyjnego zapewnią nam: Agata Białoszewska,  Wiola Ostasiewicz i gościnnie Dawid Leszczyk. Instrumentarium to: bębny szamańskie, sansula, tank drum, dzwonki, bęben oceaniczny, instrumenty etniczne, "przeszkadzajki". 

Podczas relaksacji (na leżąco lub siedząc wygodnie) zanurzymy się w łagodnych dźwiękach, niczym w puchowej kołderce... Myślom pozwolimy płynąć swobodnie. Niech szybują w marzenia i rozkosze. Zobaczymy, co pojawi się nam pod powiekami: czy będą to wizje naszej przyszłości, efekty rozważań nad sobą, własnymi wyborami, a może wgląd we własną pełnię? 

Pozwolimy sobie na to, co jest... i pooddychamy do tego.

Akceptując to, co się dzieje z nami i wokół nas, co czujemy, dajemy wyraz OTWARTOŚCI, OBECNOŚCI I MIŁOŚCI; poprzez ZAUFANIE DO SIEBIE I DO ŻYCIA otwieramy się na PRZEPŁYW.

Według przekazów pochodzących z kultur plemiennych, poprzez śpiew wraca do człowieka zagubiony fragment duszy. Także zdaniem twórców holistycznej psycho-filozofii śpiew uzupełnia braki w ciele astralnym, usuwa blokady w ciele fizycznym, przywraca swobodny przepływ, wprawia energię w ruch.

Sugerujemy zadbanie o koce, chusty, coś do okrycia się i wygodnego ułożenia ciała podczas relaksacji.

MIEJSCE: ROZWIJALNIA - Dom Twórczego Życia, ul. Chełmońskiego 30 (Biskupin) (mapka i wskazówki, jak trafić - u dołu strony głównej www.rozwijalnia.pl)
TERMIN: piątek 12 stycznia 2018r. godz 18.00-19.00

Prosimy o rezerwowanie miejsc:
tel. (71)348-60-30, e-mail:info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)


WIOLA OSTASIEWICZ o sobie:

Od 2004 roku zasiadam w Kręgach Kobiecych, Kobieco - Męskich, nieustająco towarzyszę ludziom w rozwoju duchowym, twórczym, osobistym. Od roku 2006 jestem Starszą wrocławskiego Kręgu Kobiet MATECZNIK. Odbyłam wiele ceremonii i warsztatów z szamanami i nauczycielami pracującymi w różnych tradycjach. Od kilku lat udzielam deekshy i współpracuję z Oneness - Ruchem Jedności. Prowadzę indywidualne sesje z Bębnem Szamańskim i Szałwią, Uzdrawiającym Śpiewem, Dotykiem, Ceremonie i Rytuały Przejścia. Współpracuję z rozlicznymi alternatywnymi inicjatywami edukacyjnymi, wspieram działania na rzecz Matki Ziemi i Jej Dzieci, aktualnie zgłębiam i praktykuję NVC, czyli Porozumienie Bez Przemocy. Jestem absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu (1996r.) oraz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu - dyplom z ceramiki oraz aneks z malarstwa (2002r.). Jako artystka umiłowałam sobie pracę z ludźmi, w tej 'materii' znajdując najwięcej satysfakcji i uniesień. Ukończyłam Studium Pedagogiki Niezależnej na Uniwersytecie Warszawskim (2011). Jestem abiturientką szkoły trenerów oddechu PRANA VISIONS z roku 2015. Od roku 1998 organizuję autorskie artystyczne plenery, happeningi, proponuję szereg warsztatów, festiwali, inicjuję wspólne działania wielopokoleniowe w wielu obszarach Sztuki. Prowadzę "Kreartturki" (kreatywno- kreujące) zajęcia artystyczne w szkołach, przedszkolach oraz pracownię technik plastycznych (jako terapeutka zajęciowa dla Osób z upośledzeniem i niepełnosprawnością intelektu) i pracownię sztuk wszelkich "KARUNA". Śpiewam od wielu lat, w wielu życiowych sytuacjach (nie zawsze adekwatnie) począwszy od śpiewania pod prysznicem i w aucie, poprzez warsztaty w których uczestniczyłam (u Olgi Szwajgier, Barbary Wilińskiej, Olgi Chojak, Louise Svane, Doroty Paschalskiej i in.) czy te, gdzie sama wspieram innych, by ich głos wybrzmiał w pełni (warsztaty z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, kręgi kobiet i wspólne, wszelakie okolicznościowe a wspierające zdrowy rozwój człowieka sytuacje). Mam na swoim koncie wiele wystąpień (nie tylko estradowych) przed mniejszą lub większą publicznością. Ulubioną formą śpiewu jest dla mnie śpiew intuicyjny, który opiera się na improwizacji, powstaje spontanicznie, niekoniecznie wyraża się słowami, daje upust emocjom, wypływa wprost z serca i potrzeby chwili.


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto