Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

TANIEC CZAKR - WARSZTAT MATEUSZA WISZNIEWSKIEGO

W weekend 17-18 grudnia 2016r. zapraszamy do wrocławskiej ROZWIJALNI na warsztat Mateusza Wiszniewskiego pt. TANIEC CZAKR. Dwudniowe spotkanie z sobą potrwa od godz.10.00 do 18.00 w sobotę i od godz.10.00 do 17.00 w niedzielę.

W przeddzień 16 grudnia 2016r. o godz.18.00 - promocja książki "Taniec jako terapia" w Nalandzie.

Mateusz Wiszniewski proponuje pogłębione warsztaty pracy z czakrami poprzez taniec, pracę z dźwiękiem, rysowanie mandal i pracę z ciałem.

Czakry, centra energetyczne człowieka są mapą rozwoju świadomości. Poznanie czakr, jako mapy, ale też ścieżki rozwoju, otwiera ciekawą i twórczą perspektywę patrzenia całościowo na życie i rozwój człowieka.

Pracując z czakrami, możemy szybko podnieść poziom wibracji, energii, świadomości i witalności oraz poprawić swoje zdrowie.

Otwierając czakry i związane z nimi części ciała w tańcu, wpływamy korzystnie na ciało, emocje, system energetyczny i proces świadomości.

Praca z czakrami umożliwia uwalnianie się od głębokich podświadomych ograniczeń.

W czakrach jest klucz do zrozumienia i uzdrowienia głębokich programów wpływających na nasze życie.

W PROGRAMIE:

  • Taniec Czakr;
  • Dźwięki Czakr;
  • Oddechy Czakr;
  • Mandale Czakr;
  • Praca z ciałem do każdej czakry: ćwiczenia taneczne, jin joga, praca z powięzią;
  • Sesje relaksacji przy gongu, misach, kamertonach, fletach;
  • Uzdrawiające rytuały, śpiewy i ceremonie.

W trakcie warsztatu poznasz ćwiczenia: 

- pomagające uwolnić sie od stresu, napięć, blokad w ciele i ruchu;

- sprzyjające uwalnianiu się od skutków traumatycznych przeżyć;

- wspierające procesy uzdrawiania i regeneracji.

Poprzez inne modele, ćwiczenia i procesy zyskasz:

- większe poczucie zakorzenienia w ciele, ugruntowania, bezpieczeństwa;

- otwarcie się na radość życia, przyjemność, głębszą akceptację i zrozumienie energii seksualnej;

- większą zdolność koncentracji, dokonywania wyborów, poczucie mocy osobistej;

- empatię, szacunek do życia, otwarcie się na miłość, bliskość, przyjaźń;

- kreatywność, zdolność improwizacji i komunikacji;

- otwarcie się na duchową mądrość, zdolności uzdrawiania i duchowe widzenie.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Warsztaty są otwarte dla osób na różnym poziomie zaawansowania.

Na warsztat weź ze sobą: wygodny strój do ćwiczeń, karimatę, 2 piłki tenisowe, kredki (najlepiej suche pastele) i kartony.

Miejsce: 

Wrocław, ROZWIJALNIA - Dom Twórczego Życia, ul. Chełmońskiego 30.

Czas:

Piątek - 16 grudnia 2016r. godz.18.30-20.00 wykład "Taniec jako terapia, uzdrawianie i medytacja" oraz promocja książki –„Taniec jako terapia”. Wstęp wolny (Nalanda, Wrocław)

Sobota 17 grudnia 2016r. godz.10.00-18.00 i niedziela 18 grudnia 2016r. godz.10.00-17.00 (ROZWIJALNIA, Wrocław) - warsztat TANIEC CZAKR (taniec, praca z głosem, relaksacja, rysowanie mandali czakr).

Cena warsztatu: 350 zł od osoby.

O rezerwacji miejsc decyduje kolejność zgłoszeń popartych przedpłatą.

Aby zarezerwować miejsce, wpłać przedpłatę w wysokości 200 zł na konto:

Merkury-Mateusz Wiszniewski, Millenium Big Bank S.A.

nr konta: 08 1160 2202 0000 0000 2816 9266 

Informacje i zgłoszenia:
Mateusz Wiszniewski, e-mail: stardance33@gmail.com,

tel.791-927-957, 605-357-711,

www.mateuszwiszniewski.eu


Relacje uczestników poprzedniego warsztatu:

„Ten warsztat był dla mnie prawdziwą wspinaczką i zdobywaniem coraz większych pokładów energii , coraz wyższych wibracji, coraz szerszej świadomości ciała i własnych emocji. Był też dla mnie bardzo precyzyjnym wglądem w stan energetyczny mojego ciała. Dziękuje Mateuszowi za profesjonalizm, ciepło i niezwykłą atmosferę.” (ELL)

„Proces rozpoczęty, byłam gotowa na podróż w głąb siebie, której jednak trochę się bałam, ale niepotrzebnie. Czułam jak mnie prowadzą za rękę Anioły i w każdym momencie byłam bezpieczna. Nawet wtedy, gdy traciłam nadzieję na zmiany, taktownie z uczuciem, przekonano mnie, że nadejdą, bo wszystko ma swój czas. Najważniejsze, że zrobiłam pierwsze kroki: poznałam czakry, ich dźwięki, kolory i ich taniec-zrobiłam miejsce na nowe w moim życiu. Serdecznie dziękuję za te dni”. (E.W.)

„Warsztaty te to piękna podróż w głąb siebie. Każdego dnia odkrywałam siebie na nowo i uleczałam swoją duszę i ciało. Praca z powięziami rozluźniła to co pozaciskane masując mnie od czubka głowy po palce stóp. Tydzień tylko dla siebie gdzie ruch, taniec, dźwięk i mandala pozwala poczuć inną jakość siebie i naładować się pozytywną energią”. (Roszpunka)

„Kończę warsztat z poczuciem wewnętrznej siły ducha. Śpiewanie dźwięków czakr, ćwiczenia z powięziami i mandale to była przestrzeń kosmiczna, która nagle mogła się wylać na kartce i wiele mi ukazać.

Ten tydzień w którym mogłam więcej czasu skupić na sobie, dotrzeć do rzeczy na które pozornie nie miałam czasu, dodał mi dużo energii. 

Uważam, że program warsztatów jest cudowną ścieżką w głąb siebie. Kończę więc warsztat z postanowieniem, że co roku zafunduję sobie taki tydzień. Dziękuję Ci Mateusz, i naszej grupie”. (Ashia)

Link do zdjęć z mandalami uczestników z pierwszej edycji (sierpień 2016):

https://www.youtube.com/watch?v=H-SX9QiiKk0

Prowadzący:

dr Mateusz Wiszniewski  - arteterapeuta, zen coach, instruktor improwizacji tańca i symboliki ciała eksperymentalnego teatru tańca - metodą Kapperta. 

Od wielu lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne z zakresu terapii ekspresyjnych, tańca i rysunku (od 2000r.) oraz ćwiczeń relaksacyjnych i wizualizacji (od 1994r.). Jest jednym z wykładowców podyplomowego studium arteterapii i twórcą autorskiego programu rozwoju osobistego Akademia Terapii Ekspresyjnych (ukończonych XV edycji po 120 godzin). 

Brał udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wielu mistrzów terapii ekspresyjnych, między innymi w USA (Anny Halprin, Gabrielle Roth, Emilie Conrad, Ruth Zaporah). Uczył się metod pracy z traumą, wywodzących się bioenergetyki. Jest autorem książek: "Taniec jako terapia", "Uzdrawiający taniec", "Zrelaksuj się i żyj twórczo", "Samouzdrawianie i praca ze snami",  "Potęga wizualizacji", "Huna w uzdrawianiu i autoterapii". 


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto