Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

W DRODZE DO SIEBIE - WARSZTAT ROZWOJU OSOBISTEGO

W pogoni za sukcesem albo w kieracie obowiązków łatwo zapominamy o sobie. Wielość spraw, spotkań, dylematów sprawia, że czas poświęcony na autorefleksję to rzadkość w naszym życiu. Gdzieś na skraju naszej świadomości mieszka nasze „JA” – nie w pełni poznane, zapomniane … Wprawdzie usiłuje się przebić  i coś do nas mówi, ale gwar życia dominuje – zagłusza te najprawdziwsze potrzeby i tęsknoty...

A gdyby tak zatrzymać się na chwilę i posłuchać, co ten głos, wciąż uciszany, ma Ci do powiedzenia? Co gdzieś głęboko Cię trapi, napełnia lękiem, blokuje? Ale też, co Cię wyzwala? Co cieszy? Co porusza? Może, gdy wsłuchasz się w siebie, poczujesz ulgę i będziesz mogła/mógł w spokoju, w zgodzie ze sobą, opuścić stare wydeptane szlaki i śmielej wędrować po nowych ścieżkach. Zdecydujesz, kiedy zabrać w tę podróż swoich najbliższych i z czasem pozwolisz im poznać pejzaże, które tworzą Twój wewnętrzny świat.

Jeśli masz już dość głębokich kolein, w których grzęźniesz – przyjmij zaproszenie na warsztat rozwoju osobistego W DRODZE DO SIEBIE. Dostrzeż i uchwyć mocno pomocną dłoń Kamili Talowskiej – psychologa i psychoterapeutki, która poprowadzi ten warsztat. Wpisz w kalendarz datę 10 maja 2014 r. (sobota) i zarezerwuj sobie godziny od 16.00 do 20.00.

To będzie warsztat dotyczący poczucia własnej wartości i odnajdywania poczucia szczęścia, bezpieczeństwa i pewności siebie w relacji z sobą i osobami Ci najbliższymi. Czy tego Ci trzeba?

Czekamy na Twoje zgłoszenie i przedpłatę, aby zarezerwować Ci miejsce. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat:
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

Odpłatność za udział w warsztacie – 80 zł od osoby.

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem: Warsztat W DRODZE DO SIEBIE + imię i nazwisko

 

 

O prowadzącej:

Kamila Talowska – psycholog i psychoterapeutka w trakcie zdobywania certyfikatu w WTTS. Szkoli się w psychoterapii indywidualnej i rodzin. Jej praca podlega regularnej superwizji. Doświadczenie zdobywała na stażu w Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. W Stowarzyszeniu „Curatus” prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej, zmierzające do ich aktywizacji w wybranych obszarach funkcjonowania społecznego. Była współautorką oraz współprowadzącą warsztaty dla kobiet na temat budowania dobrych relacji w związku partnerskim. Aktualnie poszerza doświadczenia zawodowe w Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed”, pracując w zespole terapeutycznym Poradni Terapii Rodzin.

Fot. Rafał Talowski


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto