Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

TAJEMNICZY OGRÓD - KRAINA ZMYSŁÓW

To trochę jak powrót do dzieciństwa, zapach ulubionego placka z wiśniami, wakacje u babci, może wyprawa z tatą do jaskini albo pływanie łódką po wielkim jeziorze..., albo zabawy w piratów na podwórku... Marzenia dzieciństwa często towarzyszą nam przez cale życie, tylko sobie tego nie uświadamiamy, i spychamy to na bok, jako coś niepoważnego... Tymczasem jednak coś w tych dziecinnych tęsknotach nas pociąga...

Wakacje to taki czas, gdy możemy sobie pozwolić na odrobinę dziecięcej beztroski, zmysłowej radości, prostoty bycia w kontakcie z naturą. Czasem kłopot w tym, że nie potrafimy się przestawić, wyjść z naszych dorosłych ról, nie potrafimy przestać myśleć o różnych ważnych sprawach.... 

Ten warsztat to zaproszenie do tajemniczego ogrodu, pokusa by spróbować się przestawić chociaż na chwilę, i wejść w nastrój wakacyjnej beztroski.

Furtkę otwieramy w sobotnie popołudnie 9 lipca 2011 r. od 16.00 do 20.00. Przewodniczką będzie Petra Spichał. To ona poprowadzi warsztat w konwencji gestalt TAJEMNICZY OGRÓD - KRAINA ZMYSŁÓW

To sposobność, by przestać tyle myśleć i zacząć więcej czuć.

Odpłatność - 60 zł od osoby.

Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc i przedpłatę na konto.

Zgłoszenia przyjmujemy telefoniczne pod numerem (0-71) 348-60-30 oraz pocztą elektroniczną pod adresem info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie telefonu kontaktowego). 

Konto bankowe: ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: TAJEMNICZY OGRÓD - warsztat.

 

Petra Spichał o sobie:

Jestem absolwentką Szkoły Counsellingu Gestalt Olgi i Adama Hallerów w Krakowie, posiadam dyplom specjalisty w tej dziedzinie.

Prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego w Krakowie w Centrum Gestaltu oraz we Wrocławiu, w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji na Kruczej. Prowadzę też terapie indywidualne.

Interesuję się także astrologią, powiązaniem naszego życia z kosmicznym rytmem, lubię różnego rodzaju działania twórcze (np. tworzenie mandali) i chętnie to wykorzystuję w pracy nad własnym rozwojem. Jestem zwolenniczką przeróżnych metod naturalnego leczenia.

Inspiracji do rozwoju osobistego dostarczają mi często relacje z najbliższymi, które stanowią dla mnie nieustający warsztat pracy nad sobą. 

Na co dzień jestem domatorką, choć lubię też podróżować, zwłaszcza do miejsc gdzie jest dużo słońca.

Uwielbiam kontakt z naturą. Jestem przekonana, zbliża nas bardzo do samych siebie, do prawdy o sobie. Wyzwala nasze naturalne moce i uzdrawia zagmatwaną psychikę.

Moje motto:

Droga do rozwoju każdego człowieka jest inna, każdy ma inne wyzwania przed sobą, inne cele do spełnienia, inne potrzeby, dążenia, ograniczenia...  Każdy wie najlepiej, co ma do zrobienia w życiu.

Jednak czasem plączemy się w złożoności własnej natury, w sprzeczności różnych pragnień i emocji - i jak się w tym odnalezć?

Nie proponuję gotowych rozwiązań, lecz raczej możliwość doświadczenia, poeksperymentowania i ostatecznie uświadomienia sobie, czego w tym momencie mogę potrzebować, by osiągnąć stan spełnienia, harmonii w życiu...

Wychodzę z założenia, że człowiek jest sam w stanie znaleźć rozwiązanie swoich problemów, o ile do nich dotrze, uświadomi sobie ich istotę. To podstawa, by coś w swym życiu zmienić. Uświadomienie, nie tylko teoretyczne, w głowie, lecz wynikające z osobistego doświadczenia:  uświadomienie sobie własnych lęków, pragnień, uwarunkowań, odczuć, swych mocnych i słabych stron itd.

To co w nas nieuświadomione, ma moc nad naszym życiem, uświadomione staje się narzędziem naszego rozwoju....

Uświadomienie sobie, jaki jestem, to pierwszy krok na drodze ku temu jaki chciałbym być....

Warsztaty Gestalt stwarzają okazję do tego by w kontakcie z grupą przyjrzeć się własnym odczuciom, pragnieniom, obawom i wewnętrznym sprzecznościom, stać się bardziej świadomym swych potrzeb i uwarunkowań, a dzięki temu skuteczniej rozwiązywać swoje problemy i pełniej wykorzystywać swój życiowy potencjał. 


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto