Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

TRENING RADZENIA SOBIE ZE STRESEM

W każdej chwili mogę odbierać świat jako źródło mojego stresu, niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajduję. Ale co stresuje mnie najsilniej? Jak to się objawia? W jakich okolicznościach ma miejsce? I co mogę zrobić, aby ten stres nie był tak dotkliwy?

Poszukamy sposobów na radzenie sobie z sytuacjami stresowymi we własnej codzienności. Podzielimy się  wzajemnie naszym doświadczeniem tego, co pomaga. Zastanowimy się nad różnymi źródłami wsparcia. Wspólnie odnajdziemy to, co nas wzmocni.  Odwołamy się do tych umiejętności, które w trudnych sytuacjach są naszą podporą. Zbadamy skuteczność własnej siły. I zobaczymy, czy rzeczywiście pewne okoliczności lub reakcje (zwłaszcza te niepożądane)  zachodzą „zawsze”, a inne „nigdy”.

Wcześniej zarezerwuj miejsce i wybierz się  na TRENING RADZENIA SOBIE ZE STRESEM, który poprowadzi Katarzyna Och-Augustyniak (psycholog) w sobotę 21 maja 2011 r. od 10.00 do 14.30. Przyjdź po nowe spojrzenie i nowe umiejętności, po wewnętrzne umocnienie i większą świadomość własnych kompetencji do satysfakcjonującego życia.

Odpłatność – 80 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie - tel. (71) 348-60-30 lub e-mailowo (z podaniem numeru telefonu kontaktowego) pod adresem info@rozwijalnia.pl. Obowiązuje przedpłata na konto:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: STRES - trening.

Katarzyna Och-Augustyniak jest psychologiem, prowadzi i tworzy warsztaty oraz szkolenia z zakresu psychoedukacji i rozwoju. 

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto