Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

ACCESS CONSCIOUSNESS, CZYLI DOPUSZCZENIE ŚWIADOMOŚCI

Witam bardzo serdecznie i zapraszam na spotkanie… z samym sobą, świadomością siebie i swojego ciała. Zachęcam do spojrzenia z innej perspektywy na to, co jest obecne w naszym życiu. Zapraszam do wyboru innych niż dotąd możliwości, zamiast zmagań w poczuciu ich braku, a przede wszystkim do posługiwania się narzędziami, które działają!
Proponuję SPOTKANIE OTWARTE i cztery warsztaty tematyczne:

  • warsztat dotyczący naszej relacji z pieniądzem (Czy czasem sami nie ograniczamy jego przypływu?);
  • warsztat na temat kreowania związków i naszej w nich obecności;
  • warsztat inspirujący do tworzenia zupełnie innej, świadomej relacji z własnymi dziećmi;
  • warsztat dotyczący świadomości ciała, którego potencjał wypieramy na rzecz osądów.

Na każdych z powyższych zajęć otrzymasz praktyczne narzędzia do zmiany tego właśnie obszaru, które od razu możesz zacząć stosować i dzięki temu zmieniać to, co Ci nie odpowiada.
Czy w tej różnorodności jest coś dla Ciebie? Czy jesteś gotowy na zmianę, choćby w którymś z wyżej wymienionych obszarów? Czy na to właśnie czekałaś/eś?
Jeśli znasz osoby zainteresowane, dla których te informacje mogą być zaproszeniem – będę wdzięczna za ich przekazanie (Twój wkład). Do zobaczenia!

Dorota Doris Wysocka
Certyfikowany Life Coach ICC
Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®
Certyfikowany Facylitator Pracy z Ciałem
Certyfikowany Facylitator Right Body For You
Certyfikowany Facylitator Right Voice Fory You
Certyfikowany Coach Związków i Relacji

O prowadzącej:

DOROTA DORIS WYSOCKA – coach, trener, facylitator, terapeuta, mediator rodzinny, psycholog podyplomowy, marketingowiec z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, refleksolog, bioenergoterapeuta, kosmetolog, praktyk Reiki. 
Odwieczna poszukiwaczka i odkrywczyni siebie, ludzi i cudów wszechświata. Szczęśliwa matka dwójki nastolatków i współtwórczyni 25-letniego związku.Warsztaty i spotkanie poprowadzi:
Dorota Doris Wysocka, tel. kom. 606 222 609; doris.wysocka@gmail.com 

Organizator:
Ania Jeschke, tel. kom. 504 260 027, anje@o2.pl

Konieczne zgłoszenia uczestnictwa:
Ania Jeschke, tel. kom. 504 260 027, anje@o2.pl
Dorota Doris Wysocka, tel. kom. 606 222 609; doris.wysocka@gmail.com 

Miejsce SPOTKANIA OTWARTEGO w piątek 1 kwietnia 2016r.:
ROZWIJALNIA Dom Twórczego Życia, ul. J. Chełmońskiego 30, 51-630 Wrocław

Miejsca warsztatów:
w sobotę 2 kwietnia 2016r.
Centrum Holistyczne INSPIRACJA, ul. Kazimierza Bartla 7a/6, 51-618 Wrocław

w niedzielę 3 kwietnia 2016r.
ROZWIJALNIA Dom Twórczego Życia, ul. J. Chełmońskiego 30, 51-630 Wrocław1 kwietnia 2016r. (piątek) 18.30 – 20.30
SPOTKANIE OTWARTE ACCESS CONSCIOUSNESS
uczestnictwo: 30 zł

Możesz poznać zupełnie inny sposób patrzenia na rzeczywistość, na swoje życie, na wszystko, co nas otacza i na to, co się nam przytrafia.
Jest to zaproszenie dla tych, którzy mają poczucie, że myśli, emocje i uczucia nie wystarczają do zrozumienia świata, postępowania innych osób, ale przede wszystkim do zrozumienia samych siebie. Jest to zaproszenie dla tych, którzy przeczuwają, że  można żyć, funkcjonować, tworzyć i być inaczej, tylko nie umieją znaleźć do tego drogi.

Jeśli jesteś jedną z osób, które ciągle szukają „tego czegoś”, swojej prawdy, pewności, co jest czym w życiu, co wybierać, co zrobić - to może jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie?
A gdyby wystarczyło otworzyć się na to, co już wiesz (a udajesz, że nie wiesz)? Może tak naprawdę nigdy sobie nie pozwoliłeś dojść do głosu swemu wnętrzu, bo nigdy nikt Ci nie powiedział, że ono ma wartość? A jeśli wystarczysz Ty sam?

Weź na spotkanie znajomych, przyjaciół, rodzinę – tych, z którymi poszukujesz swojej drogi, których chciałbyś na tę drogę zaprosić lub przy których chciałbyś spotkać się z samym sobą. Poznasz kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co nie do końca Ci odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa. 

Jeśli to z Tobą rezonuje i chcesz dowiedzieć się więcej, i zacząć zmieniać to, co Ci w życiu nie pasuje, to z ogromną przyjemnością zapraszam Cię na warsztaty tematyczne lub sesje indywidualne. 


A jeśli to spotkanie jest odpowiedzią na pytania, które sobie zadawałeś? A jeśli to jest dla Ciebie wskazówka, na którą czekałeś?


ACCESS CONSCIOUSNESS® – co to takiego?

Access Consciousness® to zestaw pragmatycznych, łatwych w użyciu a zarazem niezwykłych narzędzi do zmiany w życiu wszystkiego, co chciałbyś zmienić i do kreowania zupełnie nowych możliwości. Narzędzia te są z jednej strony proste w użyciu, a z drugiej szybkie i skuteczne w działaniu. Od ponad 25 lat służą one dziesiątkom tysięcy ludzi w ponad 170 krajach, przynosząc im zmianę, świadomość, radość i lekkość w życiu.
Narzędzia te składają się z procesów werbalnych oraz manualnych, ukierunkowanych na ciało, które wykorzystują energię, jaką wszyscy jesteśmy i do której mamy dostęp. Posługując się tymi narzędziami, jesteś w stanie pozbyć się energetycznych ograniczeń, które sam stworzyłeś i zmienić każdą sferę swojego życia, która Ci nie odpowiada.
Access to odważne potraktowanie rzeczywistości, odwołanie się do pytań i potraktowanie odpowiedzi, jakie się ujawnią,  jako wyzwania. To wyjście poza ramy tego, co uznawaliśmy dotychczas za możliwe, wytłumaczalne, właściwe. To zaproszenie do Twojego życia czegoś więcej, uznanie Ciebie w Tobie, Twojej wiedzy, Twoich wyborów.
Narzędzia Access stworzone zostały po to, aby zmieniać świat, pokazywać ludziom, że wiedzą, jak żyć, poszerzać świadomość na planecie i eliminować osądy, które nas stopują, ograniczają i umniejszają. Chodzi o to, żebyś był wreszcie sobą i - będąc sobą - zaczął transformować wszystko wokół.
Twórcą metody są Gary Douglas oraz dr Dain Heer. Ich trwająca wiele lat praca pokazuje, jak zwiększona świadomość zmienia kierunek i jakość życia ludzi oraz przyszłość naszej planety. Podczas swojej pracy z dziesiątkami tysięcy ludzi zauważyli ciekawą zależność: kiedy ludzie zmieniają swoje życie, zmienia się również ich ciało, a kiedy zmieniają swoje ciało, zmianie ulega także ich życie. To dało początek pytaniom o inne, związane z tym możliwości oraz świadomość niezwykłego i ważnego połączenia - „komunii” między Tobą, Twoim ciałem i planetą Ziemia.
Access zaprasza ludzi, żeby zobaczyli i uhonorowali to, że wiedzą.
A jeśli otworzyłbyś drzwi do bycia wszystkim, czym zdecydowałeś, że nie możesz być? Czy coś by się zmieniło?


2 kwietnia 2016r. (sobota) 10.00 – 14.30
TY I TWOJE PIENIĄDZE – I WSZYSTKO, CO SIĘ POD TYM KRYJE
uczestnictwo: 450 zł

Taka jest moja rzeczywistość finansowa i już… Pieniędzy starcza mi na tyle… Niestety mam tylko tyle… Nie mogę sobie na to pozwolić… Nawet o tym nie myślę, bo i tak mnie nie stać! 

Jak wiele w tym konkluzji i osądu, a jak mało pytań, które mogą otworzyć zupełnie inne, nowe możliwości? Jak bardzo próbujemy budować swoją rzeczywistość finansową w oparciu o solidne prawa tej rzeczywistości oraz poglądy innych osób, które „kupiliśmy” jako jedyne właściwe, obowiązujące, niepodważalne… i zgodnie z nimi kreujemy NASZE ŻYCIE?!

Czy kiedykolwiek zaprosiłeś pieniądze do swojego życia? Nie poprzez potrzebę ale poprzez WYBÓR? Czy wiesz, że pieniądze są energią…? Czy i jak jej używasz? Ile masz w głowie przekonań, gotowych stwierdzeń i cudzych opinii? Czy, na jakich warunkach, skąd i od kogo jesteś gotowy otrzymać pieniądze? A skąd - nie? Ile zbudowałeś barier i ograniczeń, żeby nigdy nie otrzymać więcej pieniędzy niż uznałeś, że możesz/zasługujesz? Jaką nadałeś im wartość, żeby tak bardzo umniejszać siebie?

A gdyby pieniądze nie stanowiły żadnego problemu – to co byś wybierał? Jakie życie? Jaką rzeczywistość byś kreował? 
A gdyby pieniądze już nigdy nie były problemem, tylko wkładem w Twoje życie? Czy je do tego zapraszasz? Jaką relację z nimi kreujesz? Jak by to było, gdyby  zaprosić do tej relacji więcej energii wdzięczności dla tych pieniędzy,  które już pojawiają się w Twoim życiu, bez względu na to, jak dużo ich jest? Może pojawiłoby się więcej możliwości, przestrzeni i wkładu?

Na warsztacie otrzymasz konkretne narzędzia do budowania zupełnie innej relacji z pieniądzem, do bardziej świadomego korzystywania z energii pieniądza oraz kreowania nowej rzeczywistości finansowej.


2 kwietnia 2016r. (sobota) 15.00 – 19.00
MAGIA I ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA
uczestnictwo: 400 zł

Czym jest dla Ciebie ciało? Czym jest dla Ciebie…Twoje ciało? Czy Ty jesteś swoim ciałem, czy jesteś czymś odrębnym? Jak się z nim obchodzisz, czy w jakikolwiek sposób się do niego zwracasz? Ile stawiasz mu wymagań i formułujesz krytycznych osądów? Czy Twoje ciało bez problemu nadąża za Twoim sposobem życia, obciążeniami i stresami? Czy może daje Ci sygnały, które Ty ignorujesz, bo… przecież to tylko ciało? 
A jeśli ono jest najcenniejszym darem, jaki dostaliśmy żyjąc na tej planecie? A jeśli przyszedłeś na świat, aby doświadczyć tego, jak to jest mieć ciało? Jeśli ciało jest jedynym elementem łączącym nas z tym wymiarem rzeczywistości?
Czy to możliwe, żeby - posługując się własnym ciałem - mieć więcej lekkości, zdrowia, radości? Jakby to było, gdybyś pozwolił sobie dostrzec niezwykłość ciała, gdybyś skomunikował się z nim energetycznie i uhonorował jego istnienie? 

Co byś powiedział na to, że ciało, będące energią, zbudowane z molekuł i przestrzeni pomiędzy nimi, ma swoją własną świadomość? Żyjąc w jedności z nim, możesz stać się bardziej świadomy wszystkiego, co Cię otacza.

Dzięki zupełnie innemu spojrzeniu na ten fenomenalny, sensoryczny organ będziesz mógł całkowicie zmienić podejście do prostych czynności, które dotyczą ciała. Pozwoli Ci to z zupełnie innym nastawieniem decydować o wszystkim, co ciała dotyczy, dokonywać świadomych wyborów podczas kupowania przeróżnych rzeczy służących ciału: mebli, sprzętów, jedzenia, ubrań. Otrzymasz narzędzia, dzięki którym już nigdy nie pogwałcisz własnego ciała.

Chciałbyś tego doświadczyć i otworzyć się na magię ciała i dar, jakim jest ono dla Ciebie w tej rzeczywistości?


3 kwietnia 2016r. (niedziela) 10.00 - 14.00
ŚWIADOMI RODZICE – ŚWIADOME DZIECI
uczestnictwo: 400 zł

Czy pamiętasz, kim i czym byłeś jako dziecko? Takie zupełnie małe, potem nieco większe i nastolatek wreszcie? Jak odbierałeś świat, jak na niego patrzyłeś, co Cię dziwiło, co przerażało, a co śmieszyło? Jak Cię wychowywano i jak powoli dostosowywałeś się do świata dorosłych?
A dzisiaj - kim i czym jesteś jako rodzic (jeśli już nim jesteś)? Czy przypominasz sobie moment, kiedy wszedłeś w tę rolę i jakie miałeś o tym wyobrażenia? Czy uświadamiasz sobie, skąd czerpiesz wzorce, jak postępować? Czy zadałeś sobie kiedyś pytanie, ile w tym prawdziwego Ciebie, a ile naśladowania swoich rodziców lub przeciwnie – odcinania się i zaprzeczania? 
Jak wychowujesz swoje dziecko, i co to w ogóle znaczy? Ile w tym wypełniania roli społecznej, a ile prawdziwej obecności z Istnieniem, jakim jest Twoje dziecko i z jego potencjałem? Czy i ile dajesz mu wyboru? Ile Tobie dano wyborów, kiedy Ty byłeś dzieckiem? I ile jeszcze w ogóle dziecka w Tobie? 
Czy chciałbyś dać swoim dzieciom taką przestrzeń, która pozwoliłaby im na rozwinięcie ich prawdziwego potencjału? Jak by to było, gdybyśmy nie zaszczepiali im ograniczeń, ale pozwalali na własne wybory i zachęcili do świadomego wzięcia odpowiedzialności za swoje życie?
        Proponuję zupełnie inną perspektywę rodzicielską, w której mniej jest przymusów, obligacji i obowiązków, a więcej wyborów i możliwości. To zaproszenie dla tych, którzy pragną poszerzyć przestrzeń relacji ze swoimi dziećmi i ich relacji z Wami.3 kwietnia 2016r. (niedziela) 14.30 - 18.30
UDANY ZWIĄZEK – CZY TO JEST W OGÓLE MOŻLIWE
uczestnictwo 400 zł


Upragniony i wymarzony związek – większość z nas chce go mieć, tęskni i dąży do tego, snuje plany i wyobraża sobie, jak to będzie. Większość z nas ma doświadczenie kilku, mniej lub bardziej poważnych związków; wielu jest w stałych związkach partnerskich teraz. 
I… bywa różnie: często rzeczywistość odbiega od marzeń, a doświadczenia mają gorzkawy posmak rozczarowania… Zmagamy się z trudnościami w kontaktach między sobą, niezrozumieniem drugiej osoby, brakiem tego, na czym nam zależy, pretensjami i samotnością.
Z czego to wynika? Czy zastanawiałaś/eś się, czym tak naprawdę są Twoje wyobrażenia i marzenia o związku i kiedy przechodzą one w konkretne oczekiwania? Kiedy przestrzeń między dwojgiem ludzi zaczynają wypełniać wymagania, obligacje, powinności, wypominanie i pretensje? I co się pod tym kryje?
Na bazie czego budujemy związki i jak wiele jest tam bardziej lub mniej uświadomionych naśladowań lub zaprzeczeń związków, które znamy z naszego otoczenia? Ile oczekiwań i opinii „kupiliśmy” i ciągle „kupujemy” od innych: jaki powinien być związek dwojga ludzi, a jaki nigdy być nie powinien i nie będzie? Ile miałaś/eś wstępnych założeń, z którymi wszedłeś w swój związek i których nie chciałeś zmienić, broniąc ich, jak jedynej możliwej prawdy…?   
         Co zatem jest podstawowym budulcem relacji i gdzie TY w tym jesteś? Kim TY w tym jesteś? Ile jest PRAWDZIWEGO CIEBIE w Twoim związku? Ile jest w nim obecności z tym, KIM naprawdę jest Twój partner/Twoja partnerka? Czy jesteś  ciekawy tej drugiej osoby, czy interesuje Cię bardziej to, żeby był taka, jak TY to sobie wyobrażasz i realizowała to, czego TY oczekujesz? Ile jest w Waszym związku wzajemnego przyzwolenia drugiemu na bycie sobą? Ile jest w Waszej relacji otwartości na nowe możliwości, a ile osądzania tego, co jest?
A jak by to było, gdyby na początek zaprosić tu więcej SIEBIE? Więcej obecności z samym sobą i tym, czy i co tak naprawdę chcesz kreować ze swoim partnerem? Jakie są możliwości żebyś do swojego związku zaprosił najpierw SAMEGO SIEBIE…? I jeszcze dopuścił/a tam więcej akceptacji i wdzięczności? Więcej zabawy i lekkości? Więcej twórczej energii niż osądów, projekcji i oczekiwań… Czy jesteś gotowa/y wybrać to, zrobić to dla SIEBIE? Na próbę.. dla wszystkich swoich związków – tych, które były, tych które są i tych które być może przed Tobą.
Na warsztacie otrzymasz konkretne narzędzia, które pozwolą Ci od razu zacząć zmieniać swój związek lub - jeśli w związku obecnie nie jesteś - zacząć kreować nowy, z pełną świadomością wybierając to, co pomoże mu się rozwijać. 

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto