Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

OD EKSPRESJI DO RELAKSU - warsztat medytacji

Czy zetknęłaś/zetknąłeś się z książkami OSHO? A praktykowałaś/eś, korzystając z jego technik medytacyjnych? Teraz będziesz miał możliwość doświadczenia takiej medytacji.

Zapraszamy do ROZWIJALNI w sobotę 29 października 2011 r. Od godz. 16.00 do 20.00 warsztat medytacji pt. OD EKSPRESJI DO RELAKSU poprowadzi Adrian Adamczyk.

Program warsztatu składa się z trzech medytacji (w tym dwie to medytacje dynamiczne) i przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Głównym celem warsztatu jest osiągnięcie stanu wewnętrznego odprężenia i relaksu ciała i umysłu. Pobudzimy ciało fizyczne, emocjonalne i energetyczne, wykorzystamy naturalne mechanizmy rozładowania stresu i uwalniania przepływu energii.

W MEDYTACJI DYNAMICZNEJ OSHO (5 faz)  dotkniemy oddechu, emocji i ekspresji, pobudzimy energię seksualną, będziemy obserwować potok myśli i zakończymy ją taneczną celebracją siebie i swojego istnienia. Jest to medytacja z zamkniętymi oczami, dająca możliwość ekspresji skrywanych uczuć i postaw.

W MEDYTACJI ŚWIĘTEJ ZIEMI zajmiemy się pracą z ciałem i emocjonalnością oraz stosunkiem do bycia tutaj na Ziemi. Medytacja ta jest połączeniem tańca i swobodnej ekspresji ciała.

W trzeciej MEDYTACJI (wg tradycji tybetańskiej) NADABRAHMA OSHO uzyskamy wgląd w proces przyjmowania i dawania w życiu. Medytacja ta wykonywana jest w pozycji siedzącej.

Zalecany swobodny strój i 2 koszulki na zmianę.

Odpłatność za udział w warsztacie – 50 zł od osoby.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rezerwacja miejsca. Mile widziana przedpłata na konto (proszę zabrać ze sobą dowód wpłaty).

Zgłoszenia przyjmujemy telefoniczne pod numerem (0-71) 348-60-30 oraz pocztą elektroniczną pod adresem info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie telefonu kontaktowego). 

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska, 51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30 

nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: OD EKSPRESJI DO RELAKSU - warsztat + imię i nazwisko uczestnika.

Adrian Adamczyk– doświadczenie medytacyjne zdobywał w Indiach w ośrodku OSHO, Holandii oraz Polsce. Współtwórca Centrum Rozwoju w Łodzi „Na Gdańskiej”.  W pracy zawodowej doświadczony konsultant i menadżer, prywatnie obieżyświat i pasjonat rozwoju duchowego.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto