Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

CZUJĘ, WIĘC JESTEM

Co lepsze: trud świadomego życia, czy błoga nieświadomość?

Być świadomym... Po co?

Co to znaczy "być świadomym"? Jak być świadomym?

Świadomym czego?

Być świadomym swych odczuć, swych pragnień, swych motywacji..., być świadomym swego ciała..., być świadomym swoich emocji... Dlaczego to takie ważne?

Jeśli ten temat Cię zainteresował, przyjdź do ROZWIJALNI w piątek 16 września 2011 r. o godz. 18.00 i zarezerwuj sobie czas do 20.00.

Zapraszamy na wykład interaktywny, który poprowadzi Petra Spichał - trenerka rozwoju osobistego, zapraszamy do dyskusji, a chętnych zapraszamy także do poeksperymentowania...

Prosimy, przyjdźcie, zarówno tych, którzy starają się żyć świadomie, jak i tych, którzy nigdy się nad tym nie zastanawiali. Mile widziane będą zarówno osoby chcące podzielić się swymi spostrzeżeniami, jak i te, które chcą po prostu posłuchać.

Odpłatność - 20 zł od osoby.

Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc. Mile widziana przedpłata na konto. tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (z podaniem numeru telefonu kontaktowego)

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska, nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: CZUJĘ, WIĘC JESTEM - wykład

Petra Spichał o sobie:

Jestem absolwentką Szkoły Counsellingu Gestalt Olgi i Adama Hallerów w Krakowie, posiadam dyplom specjalisty w tej dziedzinie.

Prowadziłam warsztaty rozwoju osobistego w Krakowie w Centrum Gestaltu oraz we Wrocławiu, w Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji na Kruczej. Prowadzę też terapie indywidualne.

Interesuję się także astrologią, powiązaniem naszego życia z kosmicznym rytmem, lubię różnego rodzaju działania twórcze (np. tworzenie mandali) i chętnie to wykorzystuję w pracy nad własnym rozwojem. Jestem zwolenniczką przeróżnych metod naturalnego leczenia.

Inspiracji do rozwoju osobistego dostarczają mi często relacje z najbliższymi, które stanowią dla mnie nieustający warsztat pracy nad sobą. 

Na co dzień jestem domatorką, choć lubię też podróżować, zwłaszcza do miejsc gdzie jest dużo słońca.

Uwielbiam kontakt z naturą. Jestem przekonana, zbliża nas bardzo do samych siebie, do prawdy o sobie. Wyzwala nasze naturalne moce i uzdrawia zagmatwaną psychikę.

Moje motto:

Droga do rozwoju każdego człowieka jest inna, każdy ma inne wyzwania przed sobą, inne cele do spełnienia, inne potrzeby, dążenia, ograniczenia...  Każdy wie najlepiej, co ma do zrobienia w życiu.

Jednak czasem plączemy się w złożoności własnej natury, w sprzeczności różnych pragnień i emocji - i jak się w tym odnalezć?

Nie proponuję gotowych rozwiązań, lecz raczej możliwość doświadczenia, poeksperymentowania i ostatecznie uświadomienia sobie, czego w tym momencie mogę potrzebować, by osiągnąć stan spełnienia, harmonii w życiu...

Wychodzę z założenia, że człowiek jest sam w stanie znaleźć rozwiązanie swoich problemów, o ile do nich dotrze, uświadomi sobie ich istotę. To podstawa, by coś w swym życiu zmienić. Uświadomienie, nie tylko teoretyczne, w głowie, lecz wynikające z osobistego doświadczenia:  uświadomienie sobie własnych lęków, pragnień, uwarunkowań, odczuć, swych mocnych i słabych stron itd.

To co w nas nieuświadomione, ma moc nad naszym życiem, uświadomione staje się narzędziem naszego rozwoju....

Uświadomienie sobie, jaki jestem, to pierwszy krok na drodze ku temu jaki chciałbym być....

Warsztaty Gestalt stwarzają okazję do tego by w kontakcie z grupą przyjrzeć się własnym odczuciom, pragnieniom, obawom i wewnętrznym sprzecznościom, stać się bardziej świadomym swych potrzeb i uwarunkowań, a dzięki temu skuteczniej rozwiązywać swoje problemy i pełniej wykorzystywać swój życiowy potencjał. 

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto