Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

TAJEMNICA KOBIET - CZEGO CI NIE POWIEDZĄ O OKRESIE I KOBIECOŚCI

Dlaczego kobieta zmienną jest? Jaki związek z tym ma kobieca geografia intymna? Spróbujemy wspólnie dociec podczas warsztatu dla kobiet i dla mężczyzn, który przygotowała Bogusława Voca Ilnicka. Zatytułowała go TAJEMNICA KOBIET - CZEGO CI NIE POWIEDZĄ O OKRESIE I KOBIECOŚCI. W sobotę 8 kwietnia 2017r. od 15.30 do 19.30 poznawać będziemy to, co na ogół uważane jest za wstydliwe.

Złam tabu, wyjdź poza stereotyp i poznaj tajemnicę kobiet, która skrywana jest nawet przed kobietami! 

Przyjdź na ten warsztat, szczególnie jeśli jesteś mężczyzną i:

- pragniesz lepiej rozumieć swoją partnerkę (dziwią Cię jej zachowania? czasem ma mnóstwo energii, a czasem chce się schować pod kołdrą?). 

- chcesz wesprzeć córkę w tym, jaką kobietą się ona staje (u Twojego boku - bo to Ty zawsze będziesz dla niej wzorcem mężczyzny!). UWAGA! Twoja córka nigdy nie jest za mała, żeby się od Ciebie uczyć, dotyczy to także tego, jak odnosisz się do rozmaitych przejawów kobiecości - nawet, jeśli dziś ma półtora roku - obserwuje Cię i zapamiętuje. :)

- ciekawią Cię kobiety i wszystko, co z nimi związane - chcesz je znać lepiej, niż one same znają siebie. :)

Przyjdź na ten warsztat, szczególnie jeśli jesteś kobietą i:

- chcesz zrozumieć, o co chodzi z cyklem księżycowym, bo niby o nim słyszałaś, ale wszystko to jest Ci dalekie i zagmatwane;

- okres jest dla Ciebie udręką, ból zwala Cię z nóg i wyłącza z życia;

- kochasz swoje ciało i chcesz otwarcie celebrować swoją kobiecość, cykliczność i taką postawę pełną szacunku dla kobiecości przekazywać dalej - może Twojemu partnerowi, dziewczynie albo dzieciom płci obojga...

Na zajęciach:

- wiedza nt. cyklu księżycowego i tego, jak wpływa on na kobiece ciało, skąd skoki energii, smutki i euforie;

- rozprawienie się z mitem, że "trochę musi boleć";

- rytuał wprowadzający kobiecą krew do wspólnej kobieco-męskiej przestrzeni społecznej - mężczyźni przez wiele lat byli wykluczeni, dlatego tak wielu nie rozumie kobiet (swoich żon, córek, współpracownic, koleżanek), kobiety zaś przyuczone są wszystko nt. cyklu i krwi ukrywać - i stąd tyle tarć i nieporozumień.

Przyjdź. Po prostu to przeżyj. 4 godziny - i zupełnie inna perspektywa na relacje damsko-męskie, miesiączkowy ból czy "niehigieniczną" krew. 

Prowadzi Bogusława Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka, trenerka, twórczyni portalu Seksualnosc-Kobiet.pl, popularyzatorka pozytywnego i życzliwego podejścia do cielesności i seksualności; autorka e-booka „Seksualność kobiet” i współautorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki”. Jej wypowiedzi znajdziesz m.in. radiu Tok Fm, Radiu RAM, TVN Style, TVP2, „Wysokich Obcasach”, „Sensie”, „Polityce”, „Elle” itp. 

O cyklu i miesiączce uczyła się u polskiej guru w tym zakresie - Natalii Miłuńskiej. 

 

Kiedy? Gdzie?

W sobotę 8.04.2017r., godz. 15.30-19.30

ul. Chełmońskiego 30, ROZWIJALNIA

 

Zgłoszenia: b.ilnicka@gmail.com

lub tel. 792-667-769

Cena warsztatu: 97 zł

Na spotkaniu możliwość zakupienia książki "7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki" bezpośrednio od współautorki.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto