Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

ŻYĆ SWOIM RYTMEM

Tym razem zachecamy Cię do przyjrzenia się, jak na co dzień funkcjonujesz, czy w Twoim życiu da się dostrzec jakiś rytm? A jeśli tak - to jaki? 

W środę 1 lutego 2012 r. zapraszamy na warsztat Petry Spichał ŻYĆ SWOIM RYTMEM. Zajęcia potrwają od godz. 18.00 do 20.00. 

Lubisz robić wszystko powoli, spokojnie czy wolisz gdy życie ma większe  tempo? A może przeważnie działasz „na bardzo wysokich obrotach”? Jak się wtedy czujesz?

Czy dostrzegasz, że każdy Twój dzień swój rytm? Nawet jeśli pozornie nic się nie dzieje..., ot zwykłe rutynowe czynności, czas przecieka przez palce. Jak Ci z tym jest? A jak się czujesz, gdy wszystko wokół pulsuje, zmienia się jak w kalejdoskopie? Jak działa na Ciebie świat uporządkowany, gdzie kolejne kwestie, sprawy i działania, mają z góry wyznaczone miejsce i czas? Czy powtarzalność oznacza dla Ciebie porządek, spokój i bezpieczeństwo czy też raczej monotonię i nudę?

 

Jak odnaleźć najlepszy dla siebie rytm? Czy da się żyć w zgodzie z własnym rytmem tak, by nie kolidowało to z rytmem innych? Dostroić się, czy  współistnieć pokojowo z otoczeniem, żyjąc po swojemu?

Warsztat rozwoju osobistego z elementami ruchu, w konwencji Gestalt. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą wyraźniej uświadomić sobie swoje pragnienia i potrzeby. Okazja do poeksperymentowania, a także do dobrej zabawy; do poszukania swojego rytmu i własnych sposobów na harmonijne bycie z innymi. Zapraszamy!

Odpłatność - 40 zł od osoby. Wymagane wcześniejsze zgłoszenie: telefoniczne (71 348 60 30) lub mailowe (info@rozwijalnia.pl) - z podaniem numeru telefonu kontaktowego. Mile widziana przedpłata na konto ROZWIJALNI. Wówczas prosimy zabrać ze sobą dowód wpłaty.

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska, 51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30 

nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: ŻYĆ SWOIM RYTMEM - warsztat + imię i nazwisko uczestnika.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto