Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
MAŁE RZECZY – warsztat tańca i pracy z ciałem, z elementami choreoterapii

Czy znasz piosenkę: „Cieszmy się z małych rzeczy, bo…” ? Życie składa się z milionów małych rzeczy, spraw, wydarzeń, przeżyć, uczuć. A gdy te detale poskładamy razem, objawia nam się obraz ostatnich dni, tygodni, miesięcy, lat – obraz naszej egzystencji.

Chcemy być szczęśliwi, dążymy do szczęścia… Ale czy doceniamy małe rzeczy? Czy umiemy się nad nimi zatrzymać choć na chwilę  -  tak, by poczuć przyjemność, ciekawość, radość, wdzięczność?

Warsztat Marty Grabowskiej – terapeutki tańcem i psychoterapeutki zatytułowany MAŁE RZECZY może być nam pomocny w doświadczeniu  tego, co w codziennym pośpiechu umyka naszej uwadze. Zapraszamy w sobotę 17 września od godz. 16.30 do 19.30. Podczas pobudzającego warsztatu tańca i pracy z ciałem, z elementami choreoterapii będziemy się uczyć czerpać radość z małych i precyzyjnych ruchów, które mogą przeobrazić się w coś większego lub pozostać małymi, precyzyjnymi. Wszystko zależy od nas.

Pierwszy ruch nasuwa się sam: zadzwoń lub wyślij e-mail, by zarezerwować miejsce. Tel. (71) 348-60-30; e-mail:info@rozwijalnia.pl (koniecznie z podaniem numeru telefonu kontaktowego). Ruch drugi: zrób przedpłatę – 40 zł za udział w warsztacie (od każdej osoby, bez wyjątków) przelej na konto:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: Warsztat choreoterapii + imiona i nazwiska uczestników.wszystkie fot. Marek Grotowski


Marta Grabowska o sobie:

Jestem pedagogiem i terapeutką. Kocham tańczyć. W tańcu spotykam się ze sobą. Ale także z innymi ludźmi, ze światem. Tańczę z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, niepełnosprawnymi, seniorami. Ukończyłam szereg certyfikowanych kursów i szkoleń, m.in. jestem instruktorką metody „Improwizacja tańca i symbolika ciała” doktora D.Kapperta. Przeszłam proces certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu Choreoterapii przy Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu i oczekuję na zostanie certyfikowaną choreoterapeutką - terapeutką tańcem.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto