Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

OD MARZEŃ DO REALIZACJI - JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES?

Czy potrafisz doprowadzać do urzeczywistnienia swoich marzeń? Czasami Ci się udaje, ale nie czujesz się na siłach realizować poważniejszych czy bardziej złożonych przedsięzięć? Myślisz: ach, gdybym tak miała/miał dużo pieniędzy... i wzdychasz głęboko? W głowie pobrzmiewają Ci krytyczne głosy ważnych dla Ciebie osób? Czy poddajesz się już na samą myśl o czekającym Cię wysiłku i spodziewanych trudnościach, i nawet nie próbujesz? A może podejmujesz jakieś kroki w stronę realizacji celu, ale szybko się zniechęcasz? A może jest zupełnie inaczej...?

W każdym przypadku nie zaszkodzi zająć się tym tematem. Proponujemy warsztat rozwoju osobistego OD MARZEŃ DO REALIZACJI - JAK OSIĄGNAĆ SUKCES? w sobotę 3 września 2011 r. od 15.00 do 21.00. Poprowadzą go Mariola Siorek i Konstantyna Bokas-Pudelska.

Marzysz... Chciałabym dużo zarabiać! Chciałabym podróżować...! Chciałabym mieć dom i piękny ogród...!

Myślisz: Byłoby cudownie... to by było to!

Głowisz się: Jak to zrobić?

Zastanawiasz się: Czy naprawdę na tym mi zależy?

 

Stop!

Daj sobie czas na refleksję. Przyjrzyj się swoim marzeniom i temu, co do Ciebie mówią. Uświadom sobie, co tak naprawdę chcesz uzyskać i pozwól, aby determinacja pojawiła się jako naturalny następny krok.

Poznaj zasady ustalania celów, które aż chce się realizować. Popracuj nad planem zbudowanym tak, aby odpowiadał Twojemu charakterowi. Przygotuj motywujące obrazy, które pomogą Ci wytrwać w razie przeszkód.

I... zrób to wszystko w grupie. W grupie osób, które tak jak Ty będą pracować nad ważnymi dla siebie celami.

Zapraszamy na warsztat!

 

Warsztat jest zaplanowany tak, aby uczestnicy przeszli drogę od przypominania, a być może nawet poznawania swoich marzeń, aż do opracowania planów ich realizacji.

Co ważne, w czasie warsztatu  stworzysz własny „przenośny pakiet motywacyjny” – zdanie, hasło czy obraz – coś, co będzie przypominać o korzyściach z realizacji celu i wspomagać motywację.

 

Chcesz zrealizować marzenia? Zrób pierwszy krok - zarezerwuj sobie miejsce i weż aktywny udział w warsztacie.

 

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest wcześniejsze zgłoszenie  i przedpłata. Tel. (71) 348-60-30 lub e-mail: info@rozwijalnia.pl (z podaniem numeru telefonu kontaktowego)  Decyduje kolejność zgłoszeń. Odpłatność – 96 zł od osoby. Przedpłaty prosimy wnosić na konto:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska, nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: OD MARZEŃ DO REALIZACJI - warsztat.

 

 

Mariola Siorek

 

Jestem psychologiem, posiadam wieloletnią praktykę biznesową.

Pracowałam w strukturach sprzedaży, zarządzałam zespołami pracowników, pracowałam także w działach zarządzania zasobami ludzkimi. To wszystko pozwala mi budować autorskie rozwiązania i proponować uczestnikom szkoleń skuteczne sposoby zachowań w różnych sytuacjach zawodowych i społecznych.

 


Konstantyna Bokas-Pudelska

Jestem psychologiem klinicznym, psychoterapeutą z kilkunastoletnim stażem. W pracy łączę różne kierunki psychoterapeutyczne (gestalt, podejście psychodynamiczne, ustawienia rodzinne, systemowe). W psychoterapii oprócz analizy problemów,  koncentruję się na pozytywnych zasobach osoby, na poszukiwaniu wraz z pacjentem jego drogi, rozwoju i uruchomieniu ukrytych potencjałów. W zależności od zgłoszonego problemu pracuję krótko- lub długoterminowo. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. W trosce o wysoką jakość pracy stale i systematycznie superwizuję indywidualną pracę psychoterapeutyczną.

Prowadzę również warsztaty rozwoju osobistego z zakresu komunikacji, asertywności, radzenia sobie ze stresem, wzmacniania pozytywnego obrazu własnej osoby i inne. Zajęcia rozwojowe stwarzają okazję do pełniejszego zrozumienia siebie, są szansą odkrycia nierozpoznanych dotąd możliwości i sił, przekraczania stereotypów myślenia na własny temat. Uczą rozpoznawania własnych potrzeb i są zachętą do życia zgodnie z nimi.

W trosce o wysoką jakość pracy stale i systematycznie superwizuję  indywidualną pracę psychoterapeutyczną.  


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto