Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

ODKRYJ SWOJE TALENTY!

Są rzeczy, które robimy z łatwością, nawet się nad tym nie zastanawiając, bo odczuwamy je jako naturalne, lekkie i przyjemne. Każdy z nas ma jakieś uzdolnienia, a nawet talenty, choć nieraz są w nas głęboko ukryte, niczym skarby na dnie oceanu. Odkrywając je, mamy szansę na pełne realizowanie swojego potencjału i życie w zgodzie ze sobą. Bazując na nich w naszej codziennej aktywności zawodowej i kontaktach z ludźmi, możemy zapewnić sobie większe poczucie szczęścia i spełnienia.

 

A jakie są Twoje talenty?
Jak możesz bardziej wykorzystywać swoje mocne strony?  

Jeśli chcesz poszukać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy Cię na warsztat ODKRYJ SWOJE TALENTY! Poprowadzi go Anna Kosińska - w poniedziałek 16 grudnia 2013 r. w godz. 18.00-21.00.

Podczas warsztatu:

·         zatrzymasz się i zastanowisz nad sobą;

·         dowiesz się, czym są talenty i w jaki sposób możesz je rozwijać;

·         będziesz mógł/mogła lepiej poznać swoje naturalne zdolności oraz odkryć lub wydobyć z zapomnienia te, które w Tobie drzemią;

·        uświadomisz sobie, w jaki sposób możesz jeszcze pełniej wykorzystywać swoje predyspozycje, w życiu osobistym i zawodowym

 

Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi i coachingowymi - nie zabraknie ćwiczeń, dyskusji, a także omówienia najważniejszych zagadnień.

Czekamy na wieści, jeśli po warsztacie doświadczysz, jak wszystko się po nowemu układa i jak wygląda życie w zgodzie ze swoim wewnętrznym potencjałem.


Inwestycja w świadomość własnej wartości – 80 zł od osoby. Wymagane wcześniejsze rezerwowanie miejsc poparte przedpłatą.
tel. (71) 348-60-30; e-mail:info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

Odkrywanie swoich talentów może być źródłem radości, ale też pozytywnym zaskoczeniem, o czym świadczą wypowiedzi uczestników poprzednich edycji tego warsztatu:

Nie sądziłem, że to może być mój talent!”
„Jak taka zwykła rzecz, może być moim talentem?”
„To nie tylko malowanie, granie na instrumentach, czy tworzenie poezji może być talentem?!”
„Jak mogłem zapomnieć o tym, że tak lubię to robić i mam do tego talent?”

Z listu nadesłanego po warsztacie do trenerki przez jedną z uczestniczek:
„Okazało się, że rozwaga może być talentem. Do tej pory postrzegałam u siebie tego typu zachowania jako wadę. Żyjemy w czasach opanowanych przez spontanicznych i szalonych ekstrawertyków. A ja się zawsze nad wszystkim muszę zastanowić. Moi przyjaciele już się chyba do tego przyzwyczaili. Czuję się komfortowo, gdy wcześniej ustalamy, co będziemy robić, gdzie iść. Bardzo nie lubię być czymś zaskakiwana. A jak ktoś obcy mi coś proponuje (a zazwyczaj nie ma wtedy czasu na zastanawianie się), to zawsze podejmują złą decyzję, bo nie mam jak rozważyć wszystkich za i przeciw. A teraz okazuję się, że to jednak może być talent. Ba! Okazuje się, że można go w sobie rozwijać i pielęgnować! Niesamowite! Takie odkrycia dodają skrzydeł.”

Anna Kosińska o sobie:

Jestem life coachem (ACC - Associated Certified Coach), trenerem, psychologiem, członkiem wrocławskiego zespołu liderów International Coach Federation oraz ICF Polska i ICF Global. 
Jako trener, specjalizuję się w warsztatach rozwojowych i treningach umiejętności, ze szczególnym uwzględnieniem takich tematów, jak: odkrywanie talentów i wartości, pogłębianie samoświadomości, budowanie relacji, inteligencja emocjonalna, rozwój kompetencji coachingowych.

W ramach programu
„Kobieca Pełnia” prowadzę coaching indywidualny z kobietami, które wspieram w procesie poznawania siebie, docierania do ich wewnętrznej siły i osiągania tego, czego pragną. Współtworzę także autorski program rozwojowy dla kobiet „Przebudzenie do…” oraz cykl comiesięcznych spotkań „Kobietnik”.
Ukończyłam, m.in.: Szkołę Treningu Grupowego Grupy Training & Consulting, I edycję AfT Leadership Coaching School, program CoachWise Essentials, Kurs Dramy Stosowanej Stop-Klatki, Trening Uważności – Program MBSR, programy superwizji i interwizji dla coachów.
Prywatnie jestem żoną i pasjonatką biegania. Moją wielką miłością jest natura, której uroki odkrywam, mieszkając poza miastem. Uwielbiam dobre kino i górskie wędrówki, zwłaszcza w Bieszczadach. Tworzę własną biżuterię, lubię też próbować różnego rodzaju rękodzieła.
Więcej na
http://kosinska.net/o-mnie/


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto