Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
MOJE ŻYCIE W MOICH RĘKACH

Dlaczego zdarzają mi się takie a nie inne sytuacje? Dlaczego spotykam takie a nie inne osoby? Jak moje odczucia, pragnienia, obawy i uprzedzenia wpływają na moje życie, na związki z innymi ludźmi, na to jaka rolę pełnię w świecie?

Uświadomienie sobie swych ukrytych motywacji, potrzeb, obaw i oczekiwań to klucz do zrozumienia zawiłości własnego życia, a zarazem pierwszy krok ku temu, by kierować nim bardziej świadomie.

Osoby, którym wydaje się to pociągającą perspektywą, zapraszamy w sobotę 16 czerwca 2012 r. na warsztat rozwoju osobistego MOJE ŻYCIE W MOICH RĘKACH. Potrwa on od godz.16.00 do 20.00. Prowadzi Petra Spichał - terapeutka Gestalt.

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak swoimi reakcjami, zachowaniami, a nawet pragnieniami czy obawami kształtujemy swoją rzeczywistość. Niby się o tym słyszy, ale nie każdemu łatwo to uchwycić we własnym życiu. Stąd warsztat  poświęcony temu, byśmy przyjrzeli się swoim reakcjom i emocjom w kontaktach z innymi osobami, w najprostszych sytuacjach. Będzie sposobność posłuchać, jak oddziałujemy pozostałe osoby w grupie, ujrzymy, jak wpływamy na rozwój sytuacji.

Podczas tego warsztatu Petra Spichał zaproponuje parę ćwiczeń pozwalających przyjrzeć się własnym odczuciom, motywacjom, reakcjom... To szansa poszukania innych, nowych, może bardziej efektywnych lub adekwatnych sposobów reagowania. Przyjdź, poeksperymentuj z innymi i z samym sobą, zobacz, jaki masz wpływ na swoje życie...

Odpłatność za udział w warsztacie - 80 zł od osoby. Wymagane wcześniejsze zgłoszenie: telefoniczne (71 348 60 30) lub mailowe (info@rozwijalnia.pl) - z podaniem numeru telefonu kontaktowego. Prosimy o przedpłatę na konto ROZWIJALNI i zabranie ze sobą dowodu wpłaty.

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska, 51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30 

nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: MOJE ŻYCIE W MOICH RĘKACH - warsztat + imię i nazwisko uczestnika.


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto