Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

KIM JESTEM? - POWRÓT DO AUTENTYCZNOŚCI WŁASNEGO ISTNIENIA

19-20 listopada 2016r. (sobota-niedziela) masz szansę wziąć udział w warsztacie Agnieszki Sypek-Piniak KIM JESTEM? - POWRÓT DO AUTENTYCZNOŚCI WŁASNEGO ISTNIENIA.

Jest to zaproszenie w podróż do esencji siebie, do bycia autentycznym i obecnym w każdym doświadczeniu, bycia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, a poprzez to - do poczucia wewnętrznej wolności, radości życia oraz swojej osobistej mocy. Zachęta do życia w zgodzie ze swoim sercem, życia swoją prawdą.

Zapraszam do udziału w warsztatach odkrywania siebie i wewnętrznych poziomów naszego istnienia, jakie stanowią fundament i warunek autentycznego życia w zgodzie z własną energetyką, możliwościami i intencją – jest to fundamentalna praca do wykonania dla każdego z nas i jedyna droga dająca realne możliwości stworzenia twórczej i miłującej przestrzeni naszego życia.

Odkrywanie siebie to proces, gdzie potrzeba intencji, motywacji, odwagi, dyscypliny i konsekwencji. I na wszystkie te jakości tworzymy przestrzeń podczas wspólnej pracy warsztatowej.

Wsparcie grupy oparte na szczerości i wspólnym zaufaniu jest energią, jakiej nie uzyskamy pracując indywidualnie, dlatego formuła warsztatu daje nam więcej mądrości, mocy i aktywnego wsparcia oraz unikatową możliwość bezpośredniej konfrontacji i manifestacji naszych osobistych odkryć i przejawień przy pełnej akceptacji formule moich zajęć.

Zwykle tak zwana uzgodniona rzeczywistość jest zbiorem społecznych umów i kontraktów, która z zasady nakłada na nas „obowiązek przypisanej roli”, dodatkowo, niemal mechanicznie, przypisując nam status podległości względem tych konwencji. Po latach funkcjonowania w takim sztucznym środowisku relacji opartych na systemach ról do zagrania i zadań do wykonania tracimy kontakt z naszą autentyczną i niezakłamaną ekspresją i potencjałem. Blokowanie naszej naturalnej i spontanicznej natury oraz ograniczanie potrzebnej nam do życia swobodnej przestrzeni warunkuje nasze ciało, energię i umysł tworząc zaburzenia fizyczne i psychiczne czy blokady na poziomie energii życiowej.

Warsztaty prowadzę tak, by każdy uczestnik mógł dotrzeć, rozpoznać i zrozumieć swoją obecną kondycję, jej blokady, zaburzenia i uwarunkowania oraz rozpocząć proces odkrywania i samouzdrawiania poprzez otworzenie „przejść” i „korytarzy” do swojego autentycznego ja.

BĘDZIEMY PRACOWAĆ:

NA POZIOMIE CIAŁA – ruch autentyczny, spontaniczny, taniec, improwizacja ruchowa, zrozumienie mowy ciała i komunikatów, jakie ciało wysyła oraz odkrywanie „języka ciała”, zrozumienie jego potrzeb i zahamowań. Ciało jest potężnym narzędziem transformacji i niezgłębioną skarbnicą mądrości i radości.

NA POZIOMIE ENERGII- będziemy używać głosu i odkrywać jego potencjał, używając technik medytacji i wizualizacji. Skupimy się na centrach energetycznych i stymulacji przepływu energii poruszającej się w naszym ciele. Energia jest podstawowym elementem naszego istnienia, więc - używając technik oddechowych i relaksacyjnych w formie statycznej i dynamicznej - będziemy ją uzdrawiać i wzmacniać. Do oczyszczenia energii i naszego pola używam technik szamańskich i mocy naturalnych, rdzennych metod oczyszczania i przywracania harmonii.

NA POZIOMIE MENTALNYM I UMYSŁOWYM – popracujemy z „polem rodzinnym” metodami ustawień systemowych oraz archetypowych, pracując bezpośrednio z poziomem mentalnych i umysłowych programów oraz uwarunkowań, które w sposób bezpośredni determinują nasze sposoby reagowania oraz tworzą nasz światopogląd i specyficzną indywidualną „matrycę” przekonań.

Wartością, jakiej nie sposób przecenić, jest na moich warsztatach sama obecność grupy – ludzi otwartych, świadomych i dających sobie nawzajem wsparcie. Dbam, by wypracować odpowiednio wysoki poziom wzajemnego szacunku i bezpieczeństwa, który uważam za niezbędny do skutecznej pracy z ludźmi.

Wszelkie dodatkowe informacje zawarte są na stronie www.agnieszkasypek.pl

Warunki uczestnictwa:

Wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc i przedpłata w wysokości 150 zł.

Cena warsztatu - 300 zł - przy wpłacie do 11 listopada 2016r.
i 360 zł - przy wpłacie po tym terminie.

Kontakt do organizatorki warsztatów (informacje, rezerwacja miejsc):

Marta Szczygłowska - tel. kom. 730-221-120

e-mail: szczyglowska.marta@gmail.comO PROWADZĄCEJ:

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, nauczycielka rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka .

Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.

Mówi o tym tak: „Na przestrzeni prawie już 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz 19 lat pracy pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha. Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem.”

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto