Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

ZAJĘCIA WOKALNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Śpiewanie daje tyle radości! Głos jest jednym z najpiękniejszych instrumentów, a nauka śpiewu w zespole pozwala najpełniej odkryć jego możliwości. Tak więc zapraszamy dzieci i młodzież do uczestniczenia w ZAJĘCIACH WOKALNYCH prowadzonych w ROZWIJALNI przez Elżbietę Sokołowską. Zajęcia będą się odbywały odbywają się w poniedziałki od 17.00 do 18.00 i w środy od godz. 18.30 do 19.30 (zainteresowanych innymi terminami także prosimy o zgłoszenia).

W oparciu o zasady klasycznej emisji głosu, poznamy zasady prawidłowego wydobywania dźwięku - w mowie i śpiewie - w czym pomogą nam odpowiednio dobrane ćwiczenia wokalne, oddechowe i dykcyjne. Podczas zajęć rozwijamy umiejętność słuchania i rozumienia dźwięków, poznajemy elementy języka muzycznego (m.in. melodykę, rytmikę , barwę) i doskonale się przy tym bawimy. Odkrywamy możliwości swojego głosu, rozwijając muzyczną wyobraźnię i poczucie rytmu. Śpiewanie w zespole doskonale uczy uważności, wrażliwości na dźwięk i jego barwę, jest także fascynującą podróżą, w trakcie której młodzi ludzie w naturalny sposób poznają różnorodne style i gatunki muzyczne.

Zajęcia rozpoczną się po zebraniu grupy chetnych. Odpłatność zależna od wielkości grupy. Przed przyjściem na zajęcia prosimy o zgłoszenie:
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego, imienia i wieku dziecka)

Prosimy o przynoszenie ze sobą obuwia zmiennego lub grubych skarpet.

Elżbieta Sokołowska - absolwentka Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Śpiewa i pisze piosenki dla dzieci. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów muzycznych (m.in. Międzynarodowe Warsztaty Muzyki Kameralnej w Puławach, Międzynarodowy Kurs muzyki Dawnej w Niepołomicach). Współpracuje z Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka oraz Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu. Od lat prowadzi warsztaty muzyczne dla dzieci małych , mniejszych i całkiem dużych. Komponuje muzykę teatralną  m. in. dla Repertuarowej Sceny Dziecięcej Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka oraz Wrocławskiego Teatru dla Dzieci.

fot. Justyna Godyla


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto