Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

W KRAINIE FIGUR - warsztat dla dzieci

Za lasami, za górami była kiedyś pewna niezwykła kraina, w której wszystko było zaokrąglone. Po sąsiedzku był kraj, w którym wszystko miało wierzchołki i krawędzie, a kształty zaokrąglone były zabronione. Królestwa nie żyły w przyjaźni, ale pewnego dnia wszystko się zmieniło...

Jeśli chcesz poznać ciąg dalszy tej historii, to zapraszamy na pełne przygód bajkowe spotkanie w krainie figur. Razem pomożemy mieszkańcom bajkowej krainy w zmaganiach z podstępnym stworem. Zastanowimy się też, w którym królestwie lepiej byłoby mieszkać.

Uczestnicząc aktywnie w tym warsztacie, zdobędziesz tytuł eksperta od kształtów. A na koniec zrobimy piękne ilustracje do bajki, zaś efekty naszej pracy pokażemy w galerii ROZWIJALNI. 

Na warsztat W KRAINIE FIGUR zapraszamy dzieci w wieku 5-8 (9) lat. Odbędzie się on w sobotę 29 września 2012 r. od godz. 10.00 do 11.30. Prowadzi Alicja Kebel - inżynier z uprawieniami pedagogicznymi, zaprzyjaźnająca dzieci i młodzież z matematyką przy użyciu metody opracowanej przez Grupę Edukacyjną Helen Doron.

Odpłatność - 25 zł od dziecka (rodzeństwo po 20 zł). Prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenie:
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto