Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

NA WIOSNĘ WSZYSTKO ŁĄCZY SIĘ W PARY...

Raz w miesiącu zapraszamy dzieci do ROZWIJALNI na warsztaty pokazujące świat niebanalnie, z matematycznej perspektywy. Uczymy uważności, ćwiczymy spostrzegawczość, umiejętność precyzyjnego wysławiania się, logicznego myślenia, pomagamy dzieciom rozwijać inteligencję matematyczną.

W sobotę 12 kwietnia 2014 r. zapraszamy dzieci w wieku 4 do 6 lat na warsztat pt. NA WIOSNĘ WSZYSTKO ŁĄCZY SIĘ W PARY... Warsztat potrwa od godz. 9.30 do 10.30. Punktem wyjścia warsztatu będą obserwacje dotyczące świata przyrody. Jednak wspólne badania parzystości/nieparzystości obejmą znacznie szerszy obszar i krok po kroku przekierują uwagę dzieci z kolorowych przedmiotów na liczby i ich właściwości. Będziemy wspólnie dociekać, co wynika z tego, że liczba jest parzysta (lub nieparzysta), jakie są praktyczne konsekwencje tego faktu. Przede wszystkim zaś będziemy bawić się i czerpać radość ze wspólnych odkryć. 

Prowadzi Alicja Kebel - inżynier z uprawieniami pedagogicznymi, zaprzyjaźnająca dzieci i młodzież z matematyką, która jest jej pasją.

Prosimy o przyniesienie ze sobą obuwia zmiennego.

Odpłatność - 25 zł od dziecka (rodzeństwo po 20 zł). Przyjmujemy płatności gotówką (kartą płatniczą - nie). W przypadku zapłaty przelewem na konto ROZWIJALNI, prosimy przynieśc dowód wpłaty.

Wymagana rezerwacja miejsc:
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego) 

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska,
51-630 Wrocław, ul. Chełmońskiego 30 
nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781,
tytułem: NA WIOSNĘ WSZYSTKO ŁĄCZY SIĘ W PARY - warsztat + imię i nazwisko dziecka

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto