Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

TAI CHI

Jeśli chcesz poznać i regularnie uprawiać TAI CHI - zapraszamy na cotygodniowe zajęcia, które prowadzi w ROZWIJALNI Dariusz Adamowicz - we wtorki od godz. 19.30 do 21.00.

Praktykowanie TAI CHI może pomóc nie tylko w zachowaniu zdrowia oraz równowagi umysłowej, ale i w leczeniu wielu chorób - bez uciekania się do stosowania lekarstw. W celu wyregulowania i wzmocnienia przepływu Chi (energii), w TAI CHI wykorzystuje się medytację: w ruchu i bez poruszania się.

Regularna praktyka stopniowo uspokaja i wycisza umysł, a ćwiczący zaczyna odczuwać całą swoją istotę jako bardziej zrównoważoną. Ze spokojem oraz wyciszonym umysłem, wskutek praktyki TAI CHI, można się głębiej zrelaksować i cieszyć codzienną pracą. Jednak najważniejszym rezultatem systematycznej praktyki jest możliwość odkrycia wewnętrznego świata energii ciała. Właściwe krążenie energii w ciele i prawidłowe odżywianie narządów wewnętrznych regeneruje je i spowalnia proces starzenia.

CHI KUNG i TAI CHI są Drogą, dzięki której można osiągnąć głębszy poziom zrozumienia życia i natury. Ćwiczą trzy podstawowe duchowe korzenie - wolę, cierpliwość i wytrwałość.

Odpłatność za 1,5-godzinne zajęcia:

- jednorazowo 35 zł;

- karnet na 4 kolejne zajęcia - 120 zł.

Przed przyjściem na zajęcia koniecznie zgłoś się i zarezerwuj miejsce:
tel. (71) 348-60-30; e-mail: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)

Konto bankowe:

ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska
nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781
tytułem: TAI CHI + imię i nazwisko

O prowadzącym:

Dariusz Adamowicz - filozofią i praktyką Taijiquan zajmuje się od 1996 r., ćwicząc Tai Chi i Chi Kung w szkole YMAA Mariusza Sroczyńskiego. Poprzednie 12 lat spędził w świątyniach hinduistycznych w Indiach i innych krajach jako mnich, praktykując medytacje. Certyfikowany terapeuta Gestalt. Prowadzi działalność wydawniczą.


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto