Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
MEDYCYNA NATURALNA DO USŁUG

Świadomie wybierasz naturalne metody lecznicze? Cenisz holistyczne podejście do zdrowia? Zapraszamy na indywidualną wizytę u Małgorzaty Misztal - specjalistki w dziedzinie medycyny naturalnej, tradycyjnej medycyny chińskiej i bioenergoterapii. W ROZWIJALNI gościć będzie w sobotę 10 marca 2012 r.

Małgorzata Misztal oferuje:

· indywidualny dobór ziół i naturalnych metod służących doprowadzeniu organizmu do stanu zdrowia i harmonii oraz utrzymaniu tego stanu

· masaże lecznicze, zabiegi bioenergoterapeutyczne

· porady dietetyczne

Małgorzata Misztal - z wykształcenia biolog, posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w diagnostyce laboratoryjnej. Od wielu lat zajmuje się - z sukcesami - chińską medycyną naturalną, ziołolecznictwem i bioenergoterapią (posiada tytuł Mistrza Bioenergoterapii). Pomaga począwszy od etapu diagnozy, dobiera zioła, doradza jak zoptymalizować dietę.

Opinia pacjentki: „To niezwykła osoba, widzi więcej niż inni. Nie tylko pomaga w powrocie do zdrowia, ale zmienia podejście do własnego organizmu i do siebie. Dzięki niej wiele razy uniknęłam leczenia farmakologicznego. I to za pomocą prostych ziół. Motywuje do pracy nad sobą i uważności. Czasem to wyzwanie, ale efekty są bezcenne.” (Małgorzata.G.)

Informacje i umawianie wizyt: tel. (71) 348-60-30; e-mail:info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego)


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto