Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 
Nie sięgniesz gwiazd, trzymając się kurczowo płotu!

Nie zawsze mamy odwagę i potrafimy wprowadzić w życie to, co dla nas ważne. Przeszkadzają nam w tym uprzedzenia, bariery, to że opatrzono nas kiedyś etykietami typu „Głupia jesteś!” albo „Ty leniwy grubasie!”. Potrafimy nawet sabotować własne działania zmierzające do osiągnięcia celu, który sami sobie postawiliśmy. Absurd? Raczej autodestrukcja.

Takie właśnie myśli, odczucia i zachowania były tematem warsztatu, który w sobotę 17 stycznia od 10.00 do 15.00 poprowadziła Mariola Stadler-Białek.  (Ze względu na duże zainteresowanie następna jego edycja odbyła się 14 lutego 2009 r.)

Inspiracją do przygotowania tego warsztatu były poruszające odkrycia uczestniczek zajęć poświęconych realizacji marzeń.

Teraz wpierając się nawzajem w grupie, ruszyliśmy tropem własnych wewnętrznych ograniczeń – posłużył nam do tego specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń. A gdy już odkryliśmy, co nas hamuje w dążeniu do celu, uczyliśmy się, jak zwolnić te hamulce i nareszcie ruszyć śmiało do przodu!

 Mariola Stadler-Białek

Jest pedagogiem, trenerką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła Szkołę Pomagania Rodzinie. Ma doświadczenie zarówno w pracy warsztatowej, prowadzeniu grup spotkaniowych i terapeutycznych, jak i kontaktach indywidualnych. Wybrała pracę z rodzinami i parami. Współpracuje z dr Preeti Agrawal i z Dojrzewalnią Róż.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto