Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

PRZYSTANEK DO SIEBIE

Od wiosny 2009 r. działa w ROZWIJALNI kobieca grupa spotkaniowa PRZYSTANEK DO SIEBIE. Spotyka się w czwartki od 18.00 do 21.00. Grupa jest otwarta na przyjęcie nowych osób.

Tematyka spotkań w znacznym stopniu dyktowana jest aktualnymi potrzebami uczestniczek. Ostatnio koncentrowałyśmy się na problemie budowania dobrych relacji z innymi w sferze rodzinnej, partnerskiej i zawodowej.

Kolejnym tematem powracającym w rozmowach w kobiecym kręgu jest analiza wyobrażeń, schematów dotyczących samej siebie, które często stanowią barierę dla wykorzystania własnego potencjału.

Udało nam się stworzyć bardzo przyjazną, bezpieczną atmosferę sprzyjającą szczerości i twórczej refleksji, która owocuje pozytywnymi zamianami  w życiu uczestniczek.

Jako że nasze spotkania są dość kameralne, z radością przyjmiemy do swego grona każdą nową uczestniczkę. Zapraszamy, by dzielić się swoją energią, troskami i radościami, doświadczeniem i wątpliwościami.

Aby dołączyć do nas na następnym Przystanku, zgłoś się telefonicznie tel. 71 348 60 30 lub e-mailowo: info@rozwijalnia.pl (prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego) i przyjdź na czwartkowe spotkanie. Koszt udziału w zajęciach to 45 zł za spotkanie.

Iwona Krosny-Wekselberg jest doktorem psychologii, wykładowczynią o długoletnim doświadczeniu, cenioną i lubianą przez studentów. Była uczestniczką licznych szkoleń i warsztatów doskonalących umiejętności interpersonalne, członkinią  PTP.

Oprócz psychoedukacji zajmowała się m.in. analizą doświadczeń (np. w relacji rodzice - dzieci), mających formę narracji, czyli opowieści o różnych aspektach życia. Uważa, że dzielenie się takimi opowieściami z innymi (np. w grupie) jest swoistą aktywnością twórczą, pobudzającą do refleksji i dostarczającą ożywczych impulsów.

Interesuje się różnymi formami pomocy psychologicznej, szczególnie zaś tymi, które – poprzez identyfikację i precyzowanie własnych myśli, przekonań, odczuć i sposobów zachowań – pomagają człowiekowi się zmieniać. Kontakt grupowy daje uczestnikom świetną do tego okazję – jako źródło cennej, bo nieczęstej w życiu codziennym, możliwości konfrontacji i wymiany, a przy tym wsparcia i nowego napędu.

Prowadząca grupę jest otwarta na doświadczenia i ciekawa innych, czerpie wiele radości i satysfakcji z towarzyszenia im w różnych chwilach i na różnych etapach życia.

Prywatnie jest mamą dorosłej córki i babcią 7-letniego Jakuba oraz malutkiej Marysi.


Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto