Strona główna
Harmonogram
Aktualne propozycje
Stałe propozycje
Grupy
Z życia ROZWIJALNI
Nasi partnerzy
Dla dzieci

 

 

 

 

 

 ROZWIJALNIA
Dom Twórczego Życia
ul. J. Chełmońskiego 30
51-630 Wrocław
 
 zobacz nas na mapie 
 e-mail: info@rozwijalnia.pl 
 tel. 0-71 348-60-30 
 


 

W OBLICZU CHOROBY NOWOTWOROWEJ - GRUPA WSPARCIA

Tworzymy grupę wsparcia dla osób dotkniętych chorobą nowotworową. Proponujemy regularne spotkania dla pacjentów i ich bliskich (rodziny, przyjaciół). Poprowadzi je dr Mateusz Tylko.

Zajęcia grupy wsparcia będą prowadzone w oparciu o program opracowany przez amerykańskiego onkologa dr Carla Simontona. Celem zajęć jest poprawa jakości życia osób z problemem choroby nowotworowej.

W czasie zajęć nauczycie się Państwo, jak skutecznie radzić sobie z emocjami w tej tak trudnej sytuacji. Dowiecie się, jak inni sobie radzą. Będziecie mogli wymienić doświadczenia. Otrzymacie sporo praktycznych wskazówek na temat diety i sposobów, dzięki którym sami możecie wesprzec proces zdrowienia. Poznacie metody lepszej komunikacji z najbliższymi, nauczycie się sposobow relaksacji. Jak pokazują wyniki badań, nasze emocje mają duży wpływ na przebieg i efektywność leczenia. Dzięki tym zajęciom dowiecie się Państwo, jak sami możecie wspierać  własny (lub bliskiej osoby) proces powrotu do zdrowia.

Zajęcia prowadzone są przez doktora Mateusza Tylko, certyfikowanego terapeutę i trenera Programu Simontona.

Na pierwsze spotkanie - wstęp wolny. Uczestnictwo w kolejnych zajęciach grupy wsparcia będzie się wiązało z niewielką odpłatnością.

Poleć tę stronę zainteresowanym
Moje konto