NAUCZ SIĘ POROZUMIEWAĆ TAK, BY OBIE STRONY WYGRYWAŁY

Komunikowanie się z innymi tak, aby obie strony czuły się usatysfakcjonowane, to cenna umiejętność, przydatna zwłaszcza wtedy, gdy okoliczności nie są sprzyjające, a partner jest trudny. 

Skuteczność komunikacyjną można znacznie pogłębić podczas warsztatów POROZUMIENIE WYGRANA-WYGRANA, prowadzonych przez Tomasza Kowalika licencjonowanego trenera metody Transforming Communication opracowanej przez Richarda Bolstada.

Proponujemy cykl 9 warsztatów mających na celu poznanie zasad i praktyczny trening umiejętności prowadzenia konstruktywnego dialogu i w ten sposób rozwiązywania problemów. Spotkania będą odbywały się we wtorki od 18.00 do 21.00.  Zaczną się 22 września, a ostatni warsztat z tego cyklu planowany jest na 17 listopada.

Celem tego treningu umiejętności jest takie przygotowanie jego uczestników, aby umieli w przyjazny sposób uzyskiwać współdziałanie, także w niesprzyjających okolicznościach. Ważne jest przy tym, by osiągane porozumienie było korzystne dla obu stron i aby cele obu stron zostały uwzględnione w całości. Rezultatem aktywnego uczestniczenia w warsztatach będzie dochodzenie do polubownych rozwiązań, także wówczas, gdy rozmówca nie zna metody Richarda Bolstada. Ba! Porozumienie jest możliwe nawet wtedy, gdy osoba po drugiej stronie w ogóle nie wierzy w uzyskanie porozumienia korzystnego dla obu stron.         

Decyzja o uczestniczeniu w warsztatach powinna obejmować wszystkie wtorkowe spotkania.  Cykl warsztatów opartych na doświadczeniach Richarda Bolstada jest zamkniętą całością i tylko w pełnym wymiarze pozwala na opanowanie metody dogadywania się w sposób efektywny.

Dla kogo jest przeznaczony ten warsztat? Jest on adresowany do wszystkich, którzy komunikując się z innymi ludźmi, pragną większej skuteczności. Toteż zapraszamy na niego te osoby, które chcą lepiej porozumiewać się z partnerami życiowymi, biznesowymi czy zawodowymi oraz ze znajomymi.

Tomasz Kowalik mówi o tym tak:

Żyjemy i pracujemy w relacjach z innymi ludzi, w systemach powiązań i związków, więc musimy myśleć systemowo. I tego uczę - systemowego myślenia o sobie i ludziach, z którymi łączą mnie rozmaite związki, myślenia w tych kategoriach o organizacjach, rodzinach… Uczę takiego podejścia do siebie i innych , aby we wzajemnym poszanowaniu odmienności budować wspólnie i wspólnie zyskiwać. Aby współtworzyć sukces: własny, firmy, rodziny, sukces nas wszystkich.

Warunki uczestnictwa:

Odpłatność za jeden warsztat wynosi 69 zł (stawka podstawowa).

Korzystna jest zapłata z góry za cały cykl warsztatów. Odpłatność wynosi wtedy 552 zł (jest liczona za 8 spotkań, choć uczestniczysz w 9 warsztatach). Oszczędzasz 69 zł! Do tego jeśli przyprowadzisz na warsztat  inną osobę, otrzymasz dodatkowo 20% rabatu (od kwoty 552 zł). W ten sposób zaoszczędzisz dalsze 110,40, czyli łącznie prawie 180 złotych!

Można płacić w ratach. Wówczas przed pierwszym spotkaniem należy uregulować należność za pierwszy i ostatni warsztat (138 zł), a potem płacić za każdy z osobna. Jeżeli zachęcisz kogoś do uczestniczenia w warsztacie wraz z Tobą i ta osoba zapłaci, to Ty zyskujesz prawo do 20% rabatu. Z kwoty 69 zł od osoby za pojedynczy warsztat robi się 55,20 zł – tym samym oszczędzasz 13,80 zł. W sumie cały cykl warsztatów odbytych z kimś znajomym daje Ci 151,20 zł oszczędności!

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o dokonanie rezerwacji i przedpłaty – za cały cykl warsztatów (552 zł od osoby lub 441,60 zł od osoby wprowadzającej inną) albo przynajmniej za pierwsze i ostatnie zajęcia (138 zł od osoby lub 110,40 zł od  osoby wprowadzającej inną).

Konto: ROZWIJALNIA Małgorzata Sapińska, nr konta 63 1050 1575 1000 0023 2107 3781, tytułem: POROZUMIENIE WYGRANA-WYGRANA - warsztat.

Przyjmujemy zgłoszenia chętnych: tel. (0-71) 348-60-30, e-mail: info @rozwijalnia.pl.